"Rozbudowa drogi powiatowej nr 3826W Orłów - Rokotów od km 4+940 do km 5+200"

Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00636028
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00636028/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-05 14:17
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56979da1-7761-41e9-8822-7738dc3a6311
Identyfikator
8371516216
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówFundamentowanie drógRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636028 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Rozbudowa drogi powiatowej nr 3826W Orłów - Rokotów od km 4+940 do km 5+200"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Sochaczewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750152166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gwardyjska 10

1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdsochaczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzdbip.powiatsochaczew.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://pzdbip.powiatsochaczew.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Rozbudowa drogi powiatowej nr 3826W Orłów - Rokotów od km 4+940 do km 5+200"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56979da1-7761-41e9-8822-7738dc3a6311

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636028

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00571267

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT3.252.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej nr 3826W Orłów – Rokotów od km 4+940 do km 5+200, zlokalizowanego na terenie gminy Nowa Sucha w powiecie sochaczewskim.

Zakres robót obejmuje m.in.:
- rozbudowa odcinka drogi o długości nawierzchni asfaltowej ok 260 m. Droga będzie posiadać jezdnię o szerokości 6,00 m oraz pobocza gruntowe o szerokości od 1,0 do 1,5 m.
- przebudowa kolidujących sieci uzbrojenia terenu: sanitarna - wodociągowa, telekomunikacyjna.
- budowa i przebudowa zjazdów.
- budowa rowów drogowych.
- budowa i rozbiórka przepustów.
- dostosowanie do kategorii ruchu KR3.
- zwiększenie nośności do 115kN/oś.
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający dokonał weryfikacji swoich możliwości finansowych odnośnie do ewentualnego zwiększenia środków do wysokości kwoty najniższej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu, z wynikiem negatywnym w tym zakresie.
2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane