Dostawa pakietów bezpieczeństwa oraz opasek informacyjnych na rzecz osób w wieku 65 lat i więcej w ramach projektu „Polityka Senioralna EFS+”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00636082
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00636082/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-05 14:23
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35fc09e8-3777-4117-bb07-f2329ff358fd
Identyfikator
7122837748
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy pierwszej pomocyZestawy medyczneKamizelki odblaskoweOchronne opaski na nadgarstkiAkcesoria do identyfikacji osób

Wykonawcy

2 przyznane

Mirosław Mistrzak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Mistrzak ul. Medalionów 16/19 20-486 LublinLublin, PL · lot 0
23 026,2 PLN
Mirosław Mistrzak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Mistrzak ul. Medalionów 16/19 20-486 LublinLublin, PL · lot 1
12 138,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636082 z dnia 2024-12-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pakietów bezpieczeństwa oraz opasek informacyjnych na rzecz osób w wieku 65 lat i więcej w ramach projektu „Polityka Senioralna EFS+”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432687353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Diamentowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-447

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://rops.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/976761

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pakietów bezpieczeństwa oraz opasek informacyjnych na rzecz osób w wieku 65 lat i więcej w ramach projektu „Polityka Senioralna EFS+”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35fc09e8-3777-4117-bb07-f2329ff358fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636082

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054433/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa pakietów bezpieczeństwa dla seniorów w ramach projektu Polityka Senioralna EFS+

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest realizowane w ramach projektu partnerskiego pn. „Polityka Senioralna EFS+” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.5 Usługi społeczne Priorytet VIII Zwiększenie Spójności Społecznej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00506518

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSP.TP.2311.35.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pakietów bezpieczeństwa (kamizelek odblaskowych, odblasków na ubrania, toreb, mini apteczek pierwszej pomocy) na rzecz osób w wieku 65 lat i więcej w ramach projektu „Polityka Senioralna EFS+”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141620-2 - Zestawy medyczne

35113440-5 - Kamizelki odblaskowe

4.5.5.) Wartość części: 24225,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa opasek informacyjnych na rzecz osób w wieku 65 lat i więcej w ramach projektu „Polityka Senioralna EFS+”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35113480-7 - Ochronne opaski na nadgarstki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30191140-7 - Akcesoria do identyfikacji osób

4.5.5.) Wartość części: 11400,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23026,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38245,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23026,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiosrtwo Handlowo Usługowe Mirosław Mistrzak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9461421371

7.3.3) Ulica: Medalionów 16/19

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-486

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23026,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12138,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12138,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12138,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiosrtwo Handlowo Usługowe Mirosław Mistrzak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9461421371

7.3.3) Ulica: Medalionów16/19

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-486

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12138,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-12-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy