Dostawa energii elektrycznej do Panoptikum – Oddziału Narodowego Instytutu Muzeów w 2025 r.
NARODOWY INSTYTUT MUZEÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00636148
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00636148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-05 14:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d33bbb7e-64e4-48be-85da-2e235d0e1cd6
- Identyfikator
- 5262262956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Elektryczność
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636148 z dnia 2024-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej do Panoptikum – Oddziału Narodowego Instytutu Muzeów w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY INSTYTUT MUZEÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012091660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Topiel 12
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-342
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 48 22 25 69 600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nim.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nimoz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d33bbb7e-64e4-48be-85da-2e235d0e1cd61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii elektrycznej do Panoptikum – Oddziału Narodowego Instytutu Muzeów w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d33bbb7e-64e4-48be-85da-2e235d0e1cd6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00635426
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.222.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do Panoptikum – Oddziału Narodowego Instytutu Muzeów w 2025 r.
Realizacja zamówienia będzie następować w terminach:
1) od dnia jej zawarcia, jednak nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2025 r. lub od dnia przyłączenia Obiektu,
2) do dnia 30 kwietnia 2025 r.
w zakresie zamówienia podstawowego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ze względu na błąd rejestracji postępowania, nie było możliwe zamieszczenie dokumentów zamówienia na Platformie e-Zamówienia, pomimo, iż postępowanie miało być prowadzone za pomocą tej platformy (błędnie wybrano odpowiedź "Nie" zamiast "Tak").W związku z brakiem technicznej możliwości opublikowania dokumentów zamówienia na wybranej przez Zamawiającego stronie internetowej, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania, gdyż dalsze prowadzenie tak zarejestrowanego postępowania nie było uzasadnione.
| 2024-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |