Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji) do obiektów użyteczności publicznej w roku 2025 i 2026
GMINA MIEJSKA KRAKÓW -DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00636719
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00636719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-06 03:37
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ba77163-088b-40d9-aa2f-866054bfe1c5
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636719 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji)
do obiektów użyteczności publicznej w roku 2025 i 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA KRAKÓW -DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +4812 266 03 64
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@dpspraska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dpspraska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ba77163-088b-40d9-aa2f-866054bfe1c51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji)do obiektów użyteczności publicznej w roku 2025 i 2026
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ba77163-088b-40d9-aa2f-866054bfe1c5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040748/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji) do obiektów użyteczności publicznej Domu Pomocy Społecznej im. św. Jana Pawła II w Krakowie w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616011
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A-271-14/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej (wraz z usługą dystrybucji) do punktów poboru (PPE) w następujących lokalizacjach:
• Dom Pomocy Społecznej przy ul. Praskiej 25 (30-329) w Krakowie - PPE 5903222429302917581,
• Budynek Mieszkalno - Garażowy przy ul. Praskiej 25 (30-329) w Krakowie - PPE 590322429302915211,
• Budynek Mieszkalno – Biurowy przy ul. Praskiej 25 (30-329) w Krakowie (księgowość) – PPE 590322429302915204,
• Budynek Mieszkalno – Biurowy przy ul. Praskiej 25 (30-329) w Krakowie (pokój gościnny) - PPE 590322429302915228,
• Dom Pomocy Społecznej przy al. Modrzewiowej 25 (30-224) w Krakowie - PPE 590322429400734608,
• Mieszkanie Wspomagane przy ul. Ludwisarzy 6 (30-447) w Krakowie – PPE 590322429302936612,
• Mieszkanie Wspomagane przy ul. Ludwisarzy 12 (30-447) w Krakowie - PPE 590322429302221268,
• Mieszkanie Wspomagane przy ul. Ludwisarzy 22 (30-447) w Krakowie - PPE 590322429300237896,
• Mieszkanie Wspomagane przy ul. Tokarskiej 16 (30-412) w Krakowie - PPE 590322429302568486.
2. Wartość szacunkowej ilości zużycia energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2025r. do 31.12.2026r. wynosi 369 442 kWh.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie do składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |