Dostawa paliw płynnych

Województwo Podkarpackie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00636736
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00636736/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-06 07:16
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-389dec82-3298-41a6-8db0-2700b1e42e76
Identyfikator
8133315014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Benzyna bezołowiowaOlej napędowy

Wykonawcy

1 przyznane

ORLEN SPÓŁKA AKCYJNAPłock, PL · lot 0
486 963 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636736 z dnia 2024-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Podkarpackie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Łukasza Cieplińskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-010

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 178501776

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@podkarpackie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.podkarpackie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-389dec82-3298-41a6-8db0-2700b1e42e76

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw płynnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-389dec82-3298-41a6-8db0-2700b1e42e76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636736

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052955/41/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.12 Dostawa paliw płynnych

1.2.13 Dostawa paliw płynnych do samochodów służbowych będących w użytkowaniu Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

1.2.24 Dostawa paliw płynnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROW 2014-2020, w ramach WPR 2023-2027, Fundusz Europejski dla Rybactwa oraz Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich -PPT FE.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578217

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-IV.272.2.34.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę paliw płynnych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w okresie od zawarcia umowy – lecz nie wcześniej niż od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
2) Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa do pojazdów i sprzętu silnikowego w przewidzianym okresie realizacji przedmiotu zamówienia wynosi odpowiednio:
– benzynę bezołowiową Pb 95 w ilości - nie więcej niż 40.800 litrów
– olej napędowy standardowy w ilości - nie więcej niż 39.300 litrów
3) Warunki zakupu paliwa:
a) tankowanie do zbiorników pojazdów samochodowych,
b) tankowanie do pojemników dostarczanych przez Zamawiającego
4) Rozliczanie za zakup paliw dokonywane będzie na podstawie kart.
5) Wykonawca w terminie 15 dni od dnia przedłożenia wniosku/zamówienia na karty przez Zamawiającego po podpisaniu umowy, wyda 2 imienne karty na osoby wyznaczone przez Zamawiającego, uprawniające do tankowania na obszarze całego kraju, 26 kart na numery rejestracyjne samochodów służbowych Zamawiającego oraz 4 karty stanowiące rezerwę.
6) Wykonawca musi zapewnić możliwość tankowania paliwa z dystrybutora Wykonawcy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
7) Zamawiający akceptuje taką sytuację gdy w przypadku ewentualnej modernizacji lub wyłączenia z sprzedaży danej stacji można będzie dokonywać transakcji na innej stacji paliw Wykonawcy położonej najbliżej siedziby stacji modernizowanej.
8) Wykonawca zapewni Zamawiającemu w okresie obowiązywania umowy tankowanie paliwa w sieci stacji na terenie całego kraju.
9) Podstawą do rozliczenia za zakup paliw płynnych w okresie obowiązywania umowy będą ceny obowiązujące na stacjach paliw Wykonawcy w momencie tankowania paliw przez Zamawiającego pomniejszone o wskaźnik obniżki cen podany w ofercie.
10) Wykonawca zapewni tankowanie bezgotówkowe z 2-tygodniowym okresem rozliczeniowym (od 1 do 15-tego i od 16-tego do ostatniego dnia każdego miesiąca).
11) Przy każdym tankowaniu system musi wymagać podania numeru PIN karty oraz stanu licznika przebiegu tankowanego samochodu.
12) Zamawiający wymaga przedstawiania zestawienia tankowań do danej faktury pogrupowanego według numerów rejestracyjnych samochodów z sumowaniem ilości zatankowanego paliwa w danym okresie rozliczeniowym i jego wartością.
13) Zamawiający będzie nadzorował realizację zamówienia i powiadomi Wykonawcę o konieczności blokady kart z tytułu wyczerpania wartości zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466545 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486963 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 486963 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610188201

7.3.3) Ulica: ul. Chemików 7

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-411

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 486963 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy