Zakup oleju napędowego i benzyny bezołowiowej PB 95 dla pojazdów i maszyn Gminy Nagłowice oraz pojazdów i sprzętu OSP
Gmina Nagłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00636773
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00636773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-06 07:48
- Lokalizacja
- Nagłowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef8204c0-7a8d-438f-8ab7-7361eb05816b
- Identyfikator
- 6562213721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636773 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oleju napędowego i benzyny bezołowiowej PB 95 dla pojazdów
i maszyn Gminy Nagłowice oraz pojazdów i sprzętu OSP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nagłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010398
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 9
1.5.2.) Miejscowość: Nagłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-362
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naglowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.naglowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://naglowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup oleju napędowego i benzyny bezołowiowej PB 95 dla pojazdówi maszyn Gminy Nagłowice oraz pojazdów i sprzętu OSP
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef8204c0-7a8d-438f-8ab7-7361eb05816b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022091/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup oleju napędowego i benzyny bezołowiowej PB 95 dla pojazdów i maszyn Gminy Nagłowice oraz pojazdów i sprzętu OSP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607699
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 137987,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup oleju napędowego i benzyny bezołowiowej PB 95 dla pojazdów i maszyn Gminy Nagłowice oraz pojazdów i sprzętu OSP
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- zakup oleju napędowego w łącznej ilości ok 25 000 litrów oraz zakup benzyny bezołowiowej PB 95 w łącznej ilości ok 3 500 litrów. Zakup paliwa odbywał się będzie na stacji paliw do pojazdów, zbiorników i urządzeń Zamawiającego poprzez sukcesywne tankowanie stosowanie do potrzeb.
- Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości sprzedawanego paliwa w stosunku do wartości szacunkowych, dostosowując je do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Oznacza to, że podana ilość nie stanowi ostatecznego wymiaru zamówienia, w wyniku czego nie będzie podstawą do zgłaszania roszczeń z tytułu niezrealizowanych dostaw.
- Lokalizacja stacji paliwowej Wykonawcy będzie w odległości nie większej niż 15 km od siedziby Zamawiającego licząc najkrótszą drogą publiczną.
- Zakup paliwa dokonywany będzie po cenie obowiązującej w dniu tankowania zgodnie ze stroną internetową producenta powiększony o stałą marżę lub pomniejszony o stały upust, Wykonawca będzie miał obowiązek przekazać Zamawiającemu wydruk ze strony potwierdzający cenę paliwa w dniu tankowania oraz kopię świadectwa jakości paliwa.
- Wykonawca gwarantuje, że sprzedawane paliwo będzie spełniało wymogi jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2023 poz. 1314) i wymogi określone
w normach PN-EN 590:2009 oraz PN-EN 228
- Wykonawca zapewni możliwość dokonywania przedmiotowych zakupów 7 dni w tygodniu
i 24 godziny na dobę
- Paliwo w okresie zimowym powinno posiadać parametry odpowiednie dla pory zimowej. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia atestu lub świadectwa jakości paliw na każde życzenie Zamawiającego. Wykonawca pokryje wszelkie szkody powstałe z powodu złej jakości oferowanego paliwa (niezgodność z normami)
- Rozliczenie za zakupione paliwo odbywać się będzie bezgotówkowo
- Stacja paliw będzie wystawiać potwierdzenie wydania paliwa (faktura VAT), na którym znajdować się będzie ilość i rodzaj pobranego paliwa przez Zamawiającego.
- Zamawiający nie przewiduje możliwości dokonywania zakupu paliwa oraz produktów poza paliwowych przy użyciu kart paliwowych- mikroprocesorowych kart paliwowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177785,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177785,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177785,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU DANROB NAJMAN ROBERT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591001513
7.3.4) Miejscowość: Jaronowice
7.3.5) Kod pocztowy: 28-362
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177785,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |