„SPORZĄDZENIE PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY, PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU LOKALIZACJI INWESTYCJI CELU PUBLICZNEGO ORAZ PROJEKTÓW ZMIAN DECYZJI OSTATECZNYCH .....
GMINA STARE MIASTO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00636907
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00636907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-06 08:33
- Lokalizacja
- Stare Miasto, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69eb71fb-eba1-441d-8fcc-6d3ba81fb190
- Identyfikator
- 6652733559
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00636907 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„SPORZĄDZENIE PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY, PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU LOKALIZACJI INWESTYCJI CELU PUBLICZNEGO ORAZ PROJEKTÓW ZMIAN DECYZJI OSTATECZNYCH .....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARE MIASTO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019303
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GŁÓWNA 16B
1.5.2.) Miejscowość: Stare Miasto
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-571
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632416216
1.5.8.) Numer faksu: 632416580
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stare-miasto.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stare-miasto.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/stare_miasto1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„SPORZĄDZENIE PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY, PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU LOKALIZACJI INWESTYCJI CELU PUBLICZNEGO ORAZ PROJEKTÓW ZMIAN DECYZJI OSTATECZNYCH .....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69eb71fb-eba1-441d-8fcc-6d3ba81fb190
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00636907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074807/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 „SPORZĄDZENIE PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY, PROJEKTÓW DECYZJI O USTALENIU LOKALIZACJI INWESTYCJI CELU PUBLICZNEGO ORAZ PROJEKTÓW ZMIAN DECYZJI OSTATECZNYCH....
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: „Sporządzenie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów zmian decyzji ostatecznych wydanych w tym zakresie, na terenie Gminy Stare Miasto” w ilości:• ok. 319szt projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego;
• ok. 15szt projektów zmian decyzji ostatecznych.
1. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest do:
sporządzenia projektów decyzji o warunkach zabudowy,
sporządzenia projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego,
sporządzenia projektów zmian decyzji ostatecznych o warunkach zabudowy i projektów zmian decyzji ostatecznych o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.5.) Wartość części: 84890,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: „Sporządzenie projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów zmian decyzji ostatecznych wydanych w tym zakresie, na terenie Gminy Stare Miasto” w ilości:• ok. 319szt projektów decyzji o ustaleniu warunków zabudowy, projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego;
• ok. 15szt projektów zmian decyzji ostatecznych.
1. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest do:
sporządzenia projektów decyzji o warunkach zabudowy,
sporządzenia projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego,
sporządzenia projektów zmian decyzji ostatecznych o warunkach zabudowy i projektów zmian decyzji ostatecznych o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
4.5.5.) Wartość części: 84890,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu, w wyznaczonym terminie tj. do dnia 05.12.2024r. do godz. 10.00 wpłynęły trzy oferty. W wyniku badania ofert wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo Zamówień Publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postepowaniu, w wyznaczonym terminie tj. do dnia 05.12.2024r. do godz. 10.00 wpłynęły trzy oferty. W wyniku badania ofert wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo Zamówień Publicznych.
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |