po terminietermin 2025-03-21 00:59
EZ.28.40.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na usługę konserwacji, przeglądów okresowych oraz serwisu aparatury medycznej produkcji Olympus dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 143246-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-03-05
- Termin
- 2025-03-21 00:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7292345599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i chirurgicznego
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.