Opracowanie dokumentacji projektowej na kompleksowy remont pomieszczeń zaplecza socjalnego przy sali gimnastycznej

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00637009
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00637009/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-06 08:55
Lokalizacja
Sędziejowice-Kolonia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4eaf900-ce79-401b-abcb-556e79b6a455
Identyfikator
8311440538
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637009 z dnia 2024-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na kompleksowy remont pomieszczeń zaplecza socjalnego przy sali gimnastycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095615

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolonia 10

1.5.2.) Miejscowość: Sędziejowice-Kolonia

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-160

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43 677 10 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zsckrsedziejowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrgrabski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4eaf900-ce79-401b-abcb-556e79b6a455

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na kompleksowy remont pomieszczeń zaplecza socjalnego przy sali gimnastycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4eaf900-ce79-401b-abcb-556e79b6a455

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637009

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00607132

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na kompleksowy remont pomieszczeń zaplecza
socjalnego przy sali gimnastycznej (zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ), obejmującej wszelkie dokumenty niezbędne do uruchomienia postępowania o udzielenie zamówienia na roboty budowlane (w tym przedmiary robót i kosztorysy
inwestorskie) oraz realizację inwestycji (w szczególności wielobranżowe projekty budowlane i wielobranżowe projekty wykonawcze, szczegółowe specyfikacje techniczne
wykonania i odbioru robót), oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji zamówienia i w okresie rękojmi. Na potrzeby zamówienia Zamawiający dysponuje 2. inwentaryzacją ogólnobudowlaną oraz ekspertyzą w zakresie ochrony p.poż. wraz
z postanowieniem Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Opracowanie należy wykonać celem dostosowania pomieszczeń sanitarnych w szczególności do przepisów higieniczno-sanitarnych oraz obecnych standardów budowlanych. 2. Dokumentacja powinna obejmować wszelkie dokumenty niezbędne do uruchomienia postępowania o udzielenie zamówienia na roboty budowlane (w tym przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie) oraz realizację inwestycji (w szczególności wielobranżowe projekty budowlane i wielobranżowe projekty wykonawcze, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót), oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji zamówienia i w okresie rękojmi. Na potrzeby zamówienia Zamawiający dysponuje inwentaryzacją ogólnobudowlaną oraz ekspertyzą w zakresie ochrony p.poż. wraz z postanowieniem Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ponieważ jedyna złożona w postępowaniu oferta podlegała odrzuceniu.
2024-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi