„Dowóz uczestników do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu”
Stowarzysznienie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Szydłowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637127
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-06 09:19
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b33b5239-ed09-4395-b251-6a07caf28425
- Identyfikator
- 7991808987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637127 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz uczestników do Warsztatów Terapii Zajęciowej
w Szydłowcu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzysznienie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Szydłowcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670776670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 617-02-97
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wtz.szydlowiec@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wtzszydlowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b33b5239-ed09-4395-b251-6a07caf284251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
organizacja pozarządowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dowóz uczestników do Warsztatów Terapii Zajęciowejw Szydłowcu”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b33b5239-ed09-4395-b251-6a07caf28425
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00552131/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Dowóz uczestników do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552135
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.01.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191666,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadanie p.n.: „Dowóz uczestników do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu”. Zakres zadania obejmuje: dowóz osób niepełnosprawnych do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szydłowcu ul. Zamkowa 9. Dzienna trasa dowozu i odwozu wynosi około 296 km. Dowóz będzie się odbywał w dni robocze od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem przerwy wakacyjnej trwającej 31 dni kalendarzowych – ogółem ok. 230 dni w roku. Dowożonych i odwożonych będzie około 40 osób niepełnosprawnych z całego powiatu szydłowieckiego. Dowóz będzie odbywał się w 6 turach: trzy rano od godziny 6:15 do godziny 9:30 i trzy popołudniu od godziny 13:30 do godziny 16:45. Trasa dowozu rano i popołudniu podzielona jest na trzy linie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60140000-1 - Nieregularny transport osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177008,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 288958,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177008,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osobowo – Towarowy Magdalena Zaleśna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6581744810
7.3.3) Ulica: Kielecka
7.3.4) Miejscowość: Hucisko
7.3.5) Kod pocztowy: 26-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164072,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-30| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |