Konserwacja i obsługa urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie miasta Przeworska –w roku 2025 w ramach zadania „ Modernizacja oświetlenia na terenie miasta”
Gmina Miejska Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637425
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-06 10:17
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bebaf9e8-5eb5-404a-879b-8ea4e1095edb
- Identyfikator
- 7941687990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637425 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i obsługa urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie miasta Przeworska –w roku 2025 w ramach zadania „ Modernizacja oświetlenia na terenie miasta”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@przeworsk.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.przeworsk.um.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bebaf9e8-5eb5-404a-879b-8ea4e1095edb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i obsługa urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie miasta Przeworska –w roku 2025 w ramach zadania „ Modernizacja oświetlenia na terenie miasta”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bebaf9e8-5eb5-404a-879b-8ea4e1095edb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058107/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Konserwacja i obsługa urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie miasta Przeworska w 2025r
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629325
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIT.271.22.U.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn Konserwacja i obsługa urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie miasta
Przeworska – szczegółowy zakres prac związanych z przedmiotem zamówienia określa załącznik nr.2 do swz.
1) Czynności eksploatacyjne przewidziane są do wykonywania w ok 75% na urządzeniach dzierżawionych przez Gminę
Miejską Przeworsk od PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość Rejon Energetyczny w Jarosławiu , ok 25% urządzeń stanowi
własność Gminy Miejskiej Przeworsk – wykaz ilości punktów oświetlenia ulicznego i urządzeń energetycznych w stanowi
załącznik do swz.
2), Zamawiający posiada z właścicielem urządzeń t.j PGE Dystrybucja S.A umowę dzierżawy urządzeń oświetlenia
ulicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku badania ofert Zamawiający zauważył w ofercie Wykonawcy Przedsiębiorstwo Energetyczne ELEKTROINSTAL Sp.j Józef Łaniusz i Mieczysław Greń 37-200 Przeworsk ul. M.C.Skłodowskiej 4 A oczywistą omyłkę polegającą na zastosowaniu innych nakładów niż zastosowane w załączniku nr 2 do SWZ będącym przedmiarem usług/robót. Zamawiający będąc w stanie jednoznacznie określić ceny danych pozycji kosztorysowych, dokonał obowiązku ich poprawienia zgodnie z art. 223 ust. 2 pkt.3 ustawy prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) informując o tym fakcie Wykonawcę.Dokonana poprawa omyłki miała wpływ na wartość złożonej oferty, przez co nowa wartość uległa zmianie na kwotę 319 155,63 złotych brutto. Wykonawca zgodził się na poprawienie tej omyłki.
Zamawiający dokonując oceny ofert z uwzględnieniem kryteriów treści SWZ i dokonanej poprawy omyłki stwierdził ,że pomimo poprawy omyłki cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 3 pzp unieważnia postępowanie przetargowe.
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |