po terminietermin 2025-04-16 01:59
EZ.28.14.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych – płyny dożylne, preparaty do żywienia wewnątrzjelitowego, pozajelitowego, produkty dietetyczne oraz wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 160901-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-03-12
- Termin
- 2025-04-16 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneMateriały medycznePłyny dożylnePreparaty odżywiania pozajelitowegoProdukty dietetycznePreparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.