Przebudowa drogi gminnej - ulicy Jana Chryzostoma Paska w Warce oraz drogi gminnej - ulicy Onufrego Zagłoby w Warce, gmina Warka
GMINA WARKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637468
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-06 10:24
- Lokalizacja
- Warka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-528fca63-d4dc-4ed0-8d16-66211379f1d4
- Identyfikator
- 7972016015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637468 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej - ulicy Jana Chryzostoma Paska w Warce oraz drogi gminnej - ulicy Onufrego Zagłoby w Warce, gmina Warka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WARKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Stefana Czarnieckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Warka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 48 662 12 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@warka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_warka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej - ulicy Jana Chryzostoma Paska w Warce oraz drogi gminnej - ulicy Onufrego Zagłoby w Warce, gmina Warka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-528fca63-d4dc-4ed0-8d16-66211379f1d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471637
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4122554,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi gminnej - ulicy Jana Chryzostoma Paska w Warce oraz drogi gminnej - ulicy Onufrego Zagłoby w Warce, gmina Warka”.
Ulica Jana Chryzostoma Paska stanowi drogę gminną o nr 161111W o długości 388,20 m. Posiada jezdnię o szerokości zmiennej o przekroju 1x2, bez prawidłowej podbudowy. Brak chodników, urządzonych poboczy. Odwodnienie powierzchniowe. Brak wyznaczonych przejść dla pieszych. Droga częściowo oświetlona (2 lampy uliczne). Na pozostałym odcinku brak oświetlenia ulicznego. Droga zdegradowana w złym stanie technicznym. Droga utwardzona kruszywem i destruktem.
Ulica Onufrego Zagłoby stanowi drogę gminną o nr 161110W. Posiada jezdnię o długości 129,68 m o szerokości zmiennej o przekroju 1x2, bez prawidłowej podbudowy. Brak chodników, urządzonych poboczy. Odwodnienie powierzchniowe. Brak wyznaczonych przejść dla pieszych. Droga posiada oświetlenie uliczne wymagające przebudowy z uwagi na kolizję lamp z projektowanym chodnikiem.
Droga zdegradowana w złym stanie technicznym. Droga częściowo utwardzona kruszywem i destruktem.
Zakres
Odcinek nr 1 - ul. Jana Chryzostoma Paska
Do przebudowy przewidziany jest cały odcinek ul. Jana Chryzostoma Paska, po przebudowie, droga będzie posiadała jezdnię o nawierzchni bitumicznej o długości 388,20 m, o szerokości 6,0 m, o przekroju 1x2, wraz z podbudową. W ramach przebudowy, po stronie prawej wykonany zostanie chodnik o długości 9,03 m o szerokości 2,0 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) zlokalizowane przy jezdni oraz chodnik o długości 9,13 m o szerokości 1,5 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) odsunięty od jezdni. Po stronie prawej wykonana zostanie ścieżka pieszo-rowerowa o długości 370,04 m o szerokości 3,0 m ( liczone bez krawężnika i obrzeża) oraz ścieżka rowerowa o długości 9,13 m i szerokości 2,0 m (liczone bez krawężnika i obrzeża). Chodniki oraz ścieżki rowerowe i pieszo-rowerowe wykonane zostaną z kostki betonowej.
Po stronie lewej wykonany zostanie chodnik o długości 388,20 m i szerokości 2,0 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) oraz ścieżka rowerowa o długości 9,13 m o szerokości 2,0 m (liczone bez krawężnika i obrzeża). Wykonane zostaną zjazdy. Droga zyska oznakowanie pionowe i poziome, w tym wykonane zostaną przejścia dla pieszych oraz przejazdy dla rowerów. Wykonana zostanie kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne w tym doświetlenie przejść dla pieszych . Ponadto wykonane zostaną włączenia w skrzyżowania z drogami publicznymi tj. ul. Parkową - dr o nr 161067W, ul. O. Zagłoby - droga o nr 161110W (odcinek nr 2),ul. Andrzeja Kmicica - droga o nr 161107W, ul. Dominikańską - droga o nr 161101W, ul. Dereniową - droga o nr 161112W (2 szt.), ul. Jana Skrzetuskiego - droga o nr 161113W. Dodatkowo ul. J.CH Paska łączy się z drogą gminną o nr 161108W - ul. Michała Wołodyjowskiego przebudowywaną w 2023 r. w ramach dofinansowania Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Do zadań Wykonawcy należało będzie włączenie kanalizacji deszczowej z ul. M. Wołodyjowskiego, wybudowanej w 2023 r., w porozumieniu z Wykonawcą przebudowy ul. M. Wołodyjowskiego.
Odcinek nr 2 - ul. Onufrego Zagłoby
Do przebudowy przewidziany jest cały odcinek ul. O. Zagłoby. Po przebudowie droga będzie posiadała jezdnię o nawierzchni bitumicznej o długości 129,68 m, o szerokości 5,0 m, o przekroju 1x2, wraz z podbudową. W ramach przebudowy, wykonane zostaną obustronne chodniki, w tym: strona prawa - o długości 129,68 m zlokalizowany przy jezdni o szerokości 2,0 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) , strona lewa - o długości 129,68 m zlokalizowany przy jezdni o szerokości 2,0 m (liczone bez krawężnika i obrzeża) . Chodniki wykonane zostaną z kostki betonowej. Wykonane zostaną zjazdy. Droga zyska oznakowanie pionowe i poziome, w tym wykonane zostaną przejścia dla pieszych. Wykonana zostanie kanalizacja deszczowa oraz przebudowane oświetlenie uliczne . Wykonane zostanie włączenie w skrzyżowanie z drogami gminnymi - w odcinek nr 1 - ul. J. Ch. Paska - droga nr 161111W, ul. Oleńki Billewiczówny - droga o nr 161109W oraz ul. Al. Lewandowskiej – droga o nr 161100W.
Inwestycja realizowana będzie w oparciu o środki finansowe uzyskane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Inwestycja otrzymała dofinansowanie jako zadanie jednoroczne, w związku z powyższym okres realizacji, łącznie z oddaniem zadania do użytkowania nie może przekroczyć 12 miesięcy od podpisania umowy. W związku z powyższym wymagany okres realizacji zadania – do 11 miesięcy od podpisania umowy. Termin nie może ulec zmianie z uwagi na ryzyko utraty dofinansowania.
Pozostałe zapisy zostały zawarte w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3370328,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3645720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3370328,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych w Grójcu S p. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 797 17 29 813
7.3.3) Ulica: Asfaltowa 2
7.3.4) Miejscowość: Jasieniec
7.3.5) Kod pocztowy: 05-604
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Kanalizacja deszczowa - nieznani
Oświetlenie - nieznani
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3370328,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |