Usługa polegająca na przygotowaniu i wydawaniu posiłków dla Zespołu Szkolno–Przedszkolnego Nr 7, ul. Leszka 42 w Poznaniu, wraz z dzierżawą pomieszczeń.
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637508
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637508/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-06 10:31
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3b339ab-6f26-4251-a74e-d0c637db74a1
- Identyfikator
- 7822630179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637508 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na przygotowaniu i wydawaniu posiłków dla Zespołu Szkolno–Przedszkolnego Nr 7, ul. Leszka 42 w Poznaniu, wraz z dzierżawą pomieszczeń.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364482876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Leszka 42
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-062
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp7poznan@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp87.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3b339ab-6f26-4251-a74e-d0c637db74a11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na przygotowaniu i wydawaniu posiłków dla Zespołu Szkolno–Przedszkolnego Nr 7, ul. Leszka 42 w Poznaniu, wraz z dzierżawą pomieszczeń.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3b339ab-6f26-4251-a74e-d0c637db74a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637508
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549536
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP7.ZP/252-3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przygotowywania i wydawania posiłków dla dzieci szkolnych i przedszkolnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 3a do SWZ (wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, w związku z tym, że wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |