Budowa wolnostojącego zbiornika wyrównawczego w Przecławiu oraz uszczelnienie istniejących zbiorników wody uzdatnionej w Tuszymie, gmina Przecław
Gmina Przecław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637612
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-06 10:51
- Lokalizacja
- Przecław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60b20e0f-993e-44a7-8d9c-c53a079ba81a
- Identyfikator
- 8171979911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637612 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wolnostojącego zbiornika wyrównawczego w Przecławiu oraz uszczelnienie istniejących zbiorników wody uzdatnionej w Tuszymie, gmina Przecław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przecław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581927
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Przecław
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-320
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: (17) 227 67 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@przeclaw.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipgminaprzeclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60b20e0f-993e-44a7-8d9c-c53a079ba81a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wolnostojącego zbiornika wyrównawczego w Przecławiu oraz uszczelnienie istniejących zbiorników wody uzdatnionej w Tuszymie, gmina Przecław2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60b20e0f-993e-44a7-8d9c-c53a079ba81a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00004097/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa wolnostojącego zbiornika wyrównawczego w Przecławiu oraz uszczelnienie istniejących zbiorników wody uzdatnionej w Tuszymie, gmina Przecław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027, Priorytet nr „FEPK.02 Energia i środowisko, działanie FEPK.02.06 Zrównoważona gospodarka wodno – ściekowa”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534770
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.76.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1676606,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa wolnostojącego zbiornika wyrównawczegow Przecławiu”
Inwestycja zlokalizowana zostanie na działce 139/5 w miejscowości Przecław. Wolnostojący zbiornik wykonany będzie jako stalowy, wolnostojący obiekt cylindryczny, pionowy z dachem stożkowym. Ściany zbiornika wykonane zostaną z blachy ze stali niskowęglowej, ocieplone warstwą wełny mineralnej. Dach zbiornika wykonany zostanie z blachy niskowęglowej, ocieplony warstwą wełny mineralnej. Okładzinę zewnętrzną dachu stanowić będzie blacha trapezowa. Obiekt posadowiony będzie na płycie fundamentowej, wspartej na palach. Woda dostarczana do zbiornika została przewidziana w ramach istniejącego zasilania stacji podnoszenia ciśnienia. Celem połączenia projektowanego zbiornika z istniejącą kontenerową stacją podnoszenia ciśnienia przewidziano wykonanie przyłącza i zewnętrznych odcinków instalacji wodociągowej. Wykonany zostanie również zewnętrzny, podziemny odcinek instalacji elektrycznej od istniejącego złącza kablowo-pomiarowego do istniejącej kontenerowej stacji podnoszenia ciśnienia. Wokół wolnostojącego zbiornika wykonany zostanie plac utwardzony powiązany z istniejącą nawierzchnią z kostki brukowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
45245000-6 - Roboty w zakresie pogłębiania i pompowania dla instalacji do uzdatniania wody
45252124-3 - Przepompowywanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.5.) Wartość części: 962538,93 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Uszczelnienie istniejących zbiorników wody uzdatnionejw Tuszymie”
Zadanie obejmuje uszczelnienie istniejących czterech zbiorników wody uzdatnionej w Stacji Uzdatniania Wody w Tuszymie na działce 2222/3, obręb 0069 Tuszyma. Zakres robót do wykonania obejmuje: przygotowanie podłoża zbiorników. Polegać ono będzie na usunięciu mleczka wapiennego aż do zdrowej warstwy. Do tego celu zastosowana zostanie metoda hydrodynamiczna. W metodzie tej woda o odpowiednim ciśnieniu powoduje zdjęcie warstwy powierzchniowej. Uzyskuje się w ten sposób powierzchnię szorstką, czystą i nawilżoną, bez mikropęknięć. Kolejna warstwa to warstwa odcinająca na całej powierzchni wewnętrznej zbiorników. Przygotowane i wysuszone podłoże zostanie pokryte membraną polimocznikową za pomocą specjalistycznego robota natryskowego. Kolejna warstwa to warstwa naprawcza i reprofilującą ściany konstrukcji pianą zamknięto-komórkową w celu zapewnienia odpowiedniej sztywności w połączeniu z niedużą elastycznością. Proces wykonany zostanie przy użyciu specjalistycznego robota natryskowego. Po wykonaniu powyższych prac, przygotowane podłoże ponownie pokryte zostanie polimocznikiem za pomocą specjalistycznego sprzętu metodą natrysku. Zadanie obejmie również remont istniejących przewodów zasilających zbiorniki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
4.5.5.) Wartość części: 714067,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 940950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1080759,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 940950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekozis Grzegorz Surgota i wspólnicy Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8172216641
7.3.4) Miejscowość: Borowa
7.3.5) Kod pocztowy: 39-305
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 940950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w części 2 zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia dla części 2 zamówienia.
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |