Dostawa samochodów dostawczych
Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637706
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637706/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-06 11:14
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9c62d20-c414-4f9c-a591-a110a8dac77f
- Identyfikator
- 5661677009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637706 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodów dostawczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Ciechanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 7
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@pzd-ciechanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdciechanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9c62d20-c414-4f9c-a591-a110a8dac77f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodów dostawczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9c62d20-c414-4f9c-a591-a110a8dac77f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637706
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051072/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa samochodów dostawczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZP.231.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:„Dostawa samochodów dostawczych podziałem na części:
1) Część 1 – dostawa samochodu dostawczego – 1 sztuka
2. Każdy z samochodów musi być fabrycznie nowy, nieużywany, gotowy do gotowy do rejestracji, spełniający wymogi polskich przepisów ruchu drogowego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja techniczna, która wskazuje jednocześnie minimalne wymagania techniczne, jakie musi spełnić Wykonawca w postępowaniu, stanowiąca załącznik nr 3 do SWZ oraz wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
4. Wszystkie wymagania określone w dokumentach postepowania stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
4.5.5.) Wartość części: 117886,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:„Dostawa samochodów dostawczych podziałem na części:
1) Część 1 – dostawa samochodu dostawczego – 1 sztuka”.
2. Każdy z samochodów musi być fabrycznie nowy, nieużywany, gotowy do gotowy do rejestracji, spełniający wymogi polskich przepisów ruchu drogowego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Specyfikacja techniczna, która wskazuje jednocześnie minimalne wymagania techniczne, jakie musi spełnić Wykonawca w postępowaniu, stanowiąca załącznik nr 3 do SWZ oraz wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
4. Wszystkie wymagania określone w dokumentach postepowania stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów
4.5.5.) Wartość części: 117886,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE
Postępowanie unieważnione zostało na podst. art. 255 pkt 1 ustawy PZP, zgodnie z którym "Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty".
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 05 grudnia 2024 r. godz. 08:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta, dlatego postępowanie należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE
Postępowanie unieważnione zostało na podst. art. 255 pkt 1 ustawy PZP, zgodnie z którym "Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty".
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 05 grudnia 2024 r. godz. 08:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta, dlatego postępowanie należało unieważnić.
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |