Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Małogoszcz
GMINA MAŁOGOSZCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00637904
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00637904/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-06 11:47
- Lokalizacja
- Małogoszcz, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac4fdee5-3207-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6562218144
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637904 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Małogoszcz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAŁOGOSZCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009811
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jaszowskiego 3A
1.5.2.) Miejscowość: Małogoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-366
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413855135
1.5.8.) Numer faksu: 413860150
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@malogoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malogoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9450381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Małogoszcz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac4fdee5-3207-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637904
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020791/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Małogoszcz: Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych "Polski Ład"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380385
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPSiP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 11379753,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi wewnętrznej Bocheniec – Nowa Wieś o dł.ok. 700 mb,nr dz.342 ( Obręb 0021 Nowa Wieś )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 700 mb posiada nawierzchnie tłuczniową szerokości 3,0m.
Stan projektowany:
Na połowie odcinka 700 mb projektuje się wykonanie poszerzenia szer. 0,75 m tj. koryta gł. 25 cm, a następnie na całości odcinka wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20 cm oraz wyrównaniem istniejącej podbudowy kruszywem łamanym zagęszczonym mechanicznie o gr. średniej 12 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy gruntowych wraz z wjazdami z kruszywa.
2) Przebudowa drogi wewnętrznej Sabianów w Małogoszczu o dł.ok.500 mb,
nr dz.1653 ( Obręb 0001Małogoszcz )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 500 mb posiada nawierzchnie gruntową szerokości 3,5 m.
Stan projektowany:
Na przedmiotowym odcinku projektuje się wykonanie poszerzenia szer. 0,75 m tj. koryta gł. 25 cm, a następnie wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20 cm oraz wyrównaniem istniejącej podbudowy kruszywem łamanym zagęszczonym mechanicznie o gr. średniej 12 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy gruntowych wraz z wjazdami z kruszywa.
3) Przebudowa drogi wewnętrznej w Kopaninach o dł.ok.980 mb, nr dz.168
( Obręb 0015 Wrzosówka i 78 Obręb 0017 Zakrucze )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 980 mb posiada nawierzchnie tłuczniową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 980 mb projektuje się wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanych o gr. średniej 15 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy i wjazdów z kruszywa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 1788366,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi wewnętrznej w Mieronicach o dł.ok.980 mb,nr dz.125,126,100 ( Obręb 0010 Mieronice )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 980 mb posiada nawierzchnie tłuczniową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 980 mb projektuje się wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy z kruszywa.
2) Przebudowa drogi wewnętrznej w Mieronicach o dł.ok.980 mb, nr dz.359, 380( Obręb 0010 Mieronice )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. ok. 980 mb posiada nawierzchnie gruntowo-tłuczniową szerokości 3,0m.
Stan projektowany:
Na przedmiotowym odcinku 980 mb planuje się wykonanie koryta gł. do 30 cm, warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwę dolną podbudowy z kruszyw łamanych o gr. po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy z kruszywa.
3) Przebudowa drogi wewnętrznej w Karsznicach o dł.ok.980 mb, nr dz. 643/2 i 468/ 2 ( Obręb 0003 Karsznice )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 980 mb posiada nawierzchnie tłuczniową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 980 mb projektuje się wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanych o gr. średniej 15 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy i wjazdów z kruszywa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 3243604,90 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi wewnętrznej w Wygnanowie o dł.ok.280 mb, nr dz.306(Obręb 0016 Wygnanów )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. ok. 280 mb posiada nawierzchnie gruntowo-tłuczniową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 280 mb projektuje się wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwę dolną podbudowy z kruszyw łamanych o gr. po zagęszczęniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy i wjazdów z kruszywa.
2) Przebudowa drogi gminnej w Żarczycach Dużych o dł.ok.980 mb, nr dz.1053
( Obręb 0019 Żarczyce Duże 299 i 322 Obręb 16 Wygnanów )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. ok. 980 mb posiada nawierzchnię gruntowo-tłuczniową szerokości 3,0 m.
Stan projektowany:
Na przedmiotowym odcinku 980 mb planuje się wykonanie koryta gł.30 cm, warstwy odsączającej o gr.10 cm., warstwę dolną podbudowy z kruszyw łamanych o gr. Po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnię mineralno-bitumiczną gr.4 cm ( warstwa ścieralna ),
- wykonanie poboczy z kruszywa
3) Przebudowa drogi wewnętrznej wraz z remontem w Żarczycach Dużych
o dł.ok.300 mb, nr dz.1044
( Obręb 0019 Żarczyce Duże )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. ok. 300 mb posiada na części nawierzchnię bitumiczną oraz nawierzchnie gruntowo-tłuczniową szerokości 3,0m.
Stan projektowany:
Na przedmiotowym odcinku 300 mb planuje się wykonanie remontu nawierzchni bitumicznej poprzez frezowanie istniejącej nawierzchni, remontu istniejącej nawierzchni z kostki betonowej poprzez przebrukowanie istniejącego chodnika a na odcinku z nawierzchnią gruntowo - tłuczniową wykonanie koryta gł 30 cm, warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwę dolną podbudowy z kruszyw łamanych o gr. po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy z kruszywa,
- humusowanie wraz z obsianiem terenów płaskich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 2301489,67 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi wewnętrznej „Karsznickiej” w Małogoszczu o dł.ok.980 mb, nr dz.2630 i 3330/6 ( Obręb 0001 Małogoszcz )Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 980 mb posiada nawierzchnie tłuczniową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 980 mb projektuje się wykonanie koryta gł. do 30 cm, warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 8 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy z kruszywa szer. 0,5 m warstwa grubości 10 cm..
2) Przebudowa drogi wewnętrznej w Mniszku o dł.ok.980 mb, nr dz.66/30, 66/29 i 363 ( Obręb 0010 Mniszek )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. ok. 980 mb posiada nawierzchnie gruntowo-tłuczniową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 980 mb projektuje się wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwę dolną podbudowy z kruszyw łamanych o gr. po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy i wjazdów z kruszywa.
3) Przebudowa drogi wewnętrznej w Lipnicy o dł.ok.200 mb, nr dz.372
( Obręb 0007 Lipnica )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. ok. 200 mb posiada nawierzchnie gruntowo-tłuczniową szerokości 3,0m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 2000 mb projektuje się wykonanie warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwę dolną podbudowy z kruszyw łamanych o gr. po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy i wjazdów z kruszywa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 2263375,98 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Remont ul. Grochowskiej w Małogoszczu o dł.ok.372 mb, nr dz.1748, 1559 i 945/2 ( Obręb 0001 Małogoszcz )Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek drogi zaznaczony na szkicu sytuacyjnym posiada nawierzchnię bitumiczną o szerokości 5 m, a na części posiada nawierzchnie gruntową.
Stan projektowany:
Na istniejącym odcinku planowane jest frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej a następnie skropienie emulsją asfaltową na zimno zużycie 0,8 kg/m2, , ułożenie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumiczną o grubości 4 cm (warstwa ścieralna). Na części planowane jest mechaniczne karczowanie drzew, krzaków, plantowanie poboczy, wykonanie koryta gł. 30 cm, wykonanie warstw odsączających , górna i dolna warstwa podbudowy z kruszyw łamanych oraz ułożenie mieszanka mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m², a następnie warstwy ścieralnej w ilości 4cm.
Roboty wykończeniowe polegają na wykonaniu poboczy z kruszywa, wymianę uszkodzonych krawężników na nowe wraz z ich regulacją wysokościową, przebrukowaniem istniejącego chodnika, regulacją studzienek wodociągowych, gazowych, kanalizacyjnych.
2) Remont ul. Langiewicza w Małogoszczu o dł.ok. 280mb, nr dz.2077 i 2078
( Obręb 0001 Małogoszcz )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek drogi zaznaczony na szkicu sytuacyjnym posiada nawierzchnię bitumiczną o szerokości 6 m.
Stan projektowany:
Na istniejącym odcinku planowane jest frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej o gr. do 8 cm, następnie mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni bitumicznej w ilości 0,8 kg/m², następnie wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną w ilości 75 kg/m² oraz wykonaniem warstwy ścieralnej o grubości 4m z mieszanek mineralno-bitumicznych.
Roboty wykończeniowe będą polegały m.in.: na: wymianie uszkodzonych krawężników, oczyszczeniu nawierzchni chodników, regulacji studzienek wodociągowych, gazowych, ściekowych oraz odtworzeniem istniejącego oznakowania poziomego.
3) Przebudowa ul. Jarków w Małogoszczu o dł.ok.980 mb, nr dz.2708/5
( Obręb 0001 Małogoszcz i obręb 0007 Małogoszcz, nr dz.2708/2 )
Stan istniejący:
Przedmiotowy odcinek o dł. 980 mb posiada nawierzchnie tłuczniowo-gruntową szerokości 3,5m.
Stan projektowany:
Na całym odcinku 980 mb projektuje się wykonanie koryta gł. do 30 cm, warstwy odsączającej o gr. 10 cm, warstwy dolnej podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20 cm i warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm.
Następnie projektuje się:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową,
- wyrównanie istniejącej podbudowę mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową w ilości 75 kg/m²,
- nawierzchnie mineralno-bitumiczną gr. 4 cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie poboczy z kruszywa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
4.5.5.) Wartość części: 1782916,25 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1053969,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1243608,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1053969,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "FART" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572386943
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 268a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1053969,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1936032,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2269379,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1936032,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "FART" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572386943
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 268a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1936032,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1446237,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1513534,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1446237,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "FART" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572386943
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 268a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1446237,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1335213,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1561429,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1335213,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "FART" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572386943
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 268a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1335213,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1465047,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1705182,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1465047,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642137703
7.3.3) Ulica: Tychów Stary 75
7.3.4) Miejscowość: Mirzec
7.3.5) Kod pocztowy: 27-220
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1465047,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |