Modernizacja budynku filii bibliotecznej w Ciecierzynie
Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00638400
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00638400/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-06 13:09
- Lokalizacja
- Niemce, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac18f654-774a-4837-9a66-a989447b9078
- Identyfikator
- 7132559073
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00638400 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku filii bibliotecznej w Ciecierzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431197687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Niemce
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-025
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biblioteka@niemce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://biblioteka.niemce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac18f654-774a-4837-9a66-a989447b90781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku filii bibliotecznej w Ciecierzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac18f654-774a-4837-9a66-a989447b9078
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638400
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa PRIORYTET 2 KIERUNEK INTERWENCJI 2.1 INFRASTRUKTURA BIBLIOTEK 2021-20252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574574
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GBP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 575028,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonanie projektu budowlanego i projektu technicznego z uwzględnieniem
planowanych do zastosowania technologii oraz rozwiązań technicznych
i materiałowych,
2) wykonanie opinii i ekspertyz niezbędnych dla należytego wykonania przedmiotu
zamówienia,
3) Sporządzenie STWiOR
4) wykonanie mapy do celów projektowych,
5) wykonanie inwentaryzacji istniejących budynków – (Inwestor jest w jej posiadaniu
w części rysunkowej) w niezbędnym zakresie do przedmiotu opracowania,
6) wykonanie pełno branżowej dokumentacji projektowej ze szczegółowością wraz ze
sporządzeniem informacji dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (BIOZ),
7) uzyskanie wynikających z przepisów opinii, uzgodnień, pozwoleń administracyjnych,
decyzji, zgód i zatwierdzeń oraz odstępstw od obowiązujących przepisów jeżeli
zajdzie taka konieczność; uzyskanie uzgodnienia dokumentacji projektowej
z rzeczoznawcami BHP, Sanepid, ppoż., ochrony środowiska jeżeli będą niezbędne
wg wymaganych przepisów; sporządzenie niezbędnych pozostałych projektów, np.:
ruchu na czas prowadzenia robót, projekty warsztatowe oraz inne, jak również
przeprowadzenie wymaganych badań, sprawdzeń, pomiarów, itd. niezbędnych dla
należytego wykonania przedmiotu zamówienia,
8) uzyskanie zgłoszenia robót budowlanych remontowych lub prawomocnej decyzji
6p
ozwolenia na budowę dla realizacji przedmiotu zamówienia
9) sporządzenie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR),
wykonanie robót budowlano-montażowych na podstawie zatwierdzonej
dokumentacji projektowej i w oparciu o harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji
zamówienia,
10) sprawowanie Nadzoru Autorskiego,
11) przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
12) przeprowadzenie odbiorów robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 15.11.2024 r., godz. 10:00, wpłynęło 1 oferta:Nazwa firmy (wykonawcy): MIRON-BUD Mirosław Szabat
Adres wykonawcy: 20-046 Lublin, ul. Puławska 10A/9
Województwo: lubelskie
NIP: 7121403108
REGON: 432245224
Nazwa kryterium:
Cena:
2 349 999,87 zł
Gwarancja:
36 miesięcy
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 746 790,00 zł brutto.
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty wskazanej w poz. 3 przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
W związku z powyższym postanowiono jak w sentencji.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 746790,00 PLN
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |