Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej – Projekt NEEST

Miasto Stołeczne Warszawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00638449
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00638449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-06 13:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b6b6a674-684c-486e-be9b-16cb5fc626eb
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie zarządzania finansamiUsługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji

Wykonawcy

2 przyznane

COLLECT CONSULTING SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00638449 z dnia 2024-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej – Projekt NEEST

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/174090/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej – Projekt NEEST

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6b6a674-684c-486e-be9b-16cb5fc626eb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00559788/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej - Projekt NEEST

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt NEEST finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Horyzont 2020.ZP/TP/82/2023/WKE

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496809

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/JŻE/271/II-169/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 239565,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu finansowego termomodernizacji budynków oraz regeneracji ich
otoczenia na podstawie zestawu rozwiązań wypracowanych w trakcie realizacji projektu NEEST – realizacja pakietu pracy
WP7 na podstawie materiałów wypracowanych w pakiecie pracy WP4. – zgodnie z Opisem przedmiotu Zamówienia
zawartym w Załączniku nr 1 do wzoru umowy.
1. Przedmiot zamówienia obejmie w szczególności:
1) przygotowanie koncepcji finansowania rozwiązań przekazanych przez Zamawiającego i NCBiR,
2) rekomendacje dot. nowych, efektywnych narzędzi i montaży finansowych, które powinny powstać, aby skuteczniej
wspierać realizację modernizacji budynków i regeneracji ich otoczenia,
3) przygotowanie modelu finansowego,
4) opracowanie wkładu merytorycznego do „Poradnika dla miast” dot. modelu finansowego,
5) opracowanie wkładu merytorycznego do Symulatora Systemów Energetycznych Miast,
6) wykonanie profesjonalnego tłumaczenia materiałów na język angielski.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79412000-5 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania finansami

4.5.5.) Wartość części: 129000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu monitoringu, ewaluacji i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej, w tym budynków i działań prospołecznych w ramach realizacji zadania WP8 w Projekcie NEEST – zgodnie z Opisem przedmiotu Zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do wzoru umowy.
Przedmiot zamówienia obejmie w szczególności:
1) przeprowadzenie analizy stosowanych modeli monitoringu i ewaluacji oraz sposobów uczenia się w 5 miastach i NCBR w ramach działań wskazanych w OPZ i wytypowania najlepszych rozwiązań;
2) opracowanie koncepcji uczenia się / dzielenia się wiedzą oraz rozwoju projektu wraz z raportem końcowym i rekomendacjami do Modelu MEL (monitoringu, ewaluacji i uczenia się);
3) opracowanie koncepcji i modelowego systemu monitoringu i ewaluacji wraz z raportem końcowym i rekomendacjami do Modelu MEL (monitoringu, ewaluacji i uczenia się);
4) opracowanie Modelu MEL – monitoringu, ewaluacji i uczenia się;
5) przygotowanie wkładu do poradnika dla miast dot. Modelu MEL (monitoringu, ewaluacji i uczenia się).

4.5.3.) Główny kod CPV: 79419000-4 - Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji

4.5.5.) Wartość części: 110565,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 156000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Collect Consulting S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542443402

7.3.3) Ulica: ul. Rolna 14

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-555

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-01-31
2024-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi