Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie
Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczyńskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00638545
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00638545/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-06 13:33
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8f739d7-01f8-440d-830b-11033fd89048
- Identyfikator
- 7681789238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweKomputery przenośnePakiety oprogramowania użytkowegoAkcesoria komputeroweKlawiatury komputeroweMyszka komputerowaKomputer biurkowyProjektoryRóżny sprzęt komputerowy
Wykonawcy
1 przyznane
VTIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
413 375,75 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00638545 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczyńskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648439
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwiatowa 1a
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 741 49 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@opocznopowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.opocznopowiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e8f739d7-01f8-440d-830b-11033fd890481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8f739d7-01f8-440d-830b-11033fd89048
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638545
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056199/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Zakup i dostawa sprzętu komputerowego - Zespół Szkół Powiatowych w Opocznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„TECHNIK PRZYSZŁOŚCI W STASZICU – podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Powiatowych w Opocznie poprzez podniesienie kompetencji nauczycieli, uczniów i doposażenie pracowni.” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568342
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IiZP.272.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 471241,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie w ramach projektu pn. „TECHNIK PRZYSZŁOŚCI W STASZICU – podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Powiatowych w Opocznie poprzez podniesienie kompetencji nauczycieli, uczniów i doposażenie pracowni.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Urządzenia wielofunkcyjne
2. Komputer stacjonarny z systemem operacyjnym
3. Komputer stacjonarny z systemem operacyjnym
4. Monitor do komputera stacjonarnego z poz. 2 i 3
5. Oprogramowanie biurowe do komputera stacjonarnego z poz. 2 i 3
6. Projektor multimedialny wraz z wieszakiem sufitowym oraz tablicą projekcyjną
7. Laptop wraz z systemem operacyjnym, oprogramowaniem biurowym
8. Drukarka 3D
9. Wskaźnik laserowy z funkcją myszy
10. Prezenter
11. Dysk zewnętrzny HDD
12. Kabel konsolowy
Warunki szczegółowe dla części I:
1) Miejsce lokalizacji dostawy: Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie, ul. Wojciecha Kossaka 1a, 26-300 Opoczno.
2) Dostarczony sprzęt musi być nowy i wcześniej nieużywany.
3) Przedmiot zamówienia musi posiadać niezbędne świadectwa jakości, certyfikaty, deklaracje zgodności, atesty bezpieczeństwa oraz dokumenty dopuszczające do obrotu na polskim rynku, co Wykonawca potwierdzi w formularzu ofertowym oraz przedstawi odpowiednie dokumenty w dniu dostawy.
4) Zapłata wynagrodzenia za realizację przedmiotu zamówienia nastąpi po wykonaniu przedmiotu zamówienia na podstawie podpisanego przez Strony protokołu odbioru bez uwag i prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury/rachunku w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.
5) Odbiór przedmiotu umowy nastąpi protokolarnie. Protokół odbioru będzie zawierał, co najmniej: nazwę i adres Wykonawcy oraz Zamawiającego, datę odbioru przedmiotu umowy, stwierdzenie czy Zamawiający zgłasza uwagi do przedstawionego mu do odbioru przedmiotu umowy, czy też nie oraz podpisy upoważnionych przedstawicieli obu Stron.
6) W sytuacji, gdy podczas czynności odbioru zgłoszone zostaną uwagi polegające na wystąpieniu wad/usterek przedmiotu umowy, które nadają się do usunięcia Wykonawca zobowiązany jest do ich usunięcia w terminie 7 dni i przedstawienia przedmiotu umowy do ponownego odbioru, w takim przypadku postanowienia pkt. 5 stosuje się odpowiednio.
7) W przypadku stwierdzenia usterek/uszkodzeń technicznych sprzętu Zamawiający podpisze protokół odbioru dopiero po usunięciu usterek przez Wykonawcę.
Ze względu na ograniczoną liczbę znaków szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
30237200-1 - Akcesoria komputerowe
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
30237410-6 - Myszka komputerowa
30213300-8 - Komputer biurkowy
38652100-1 - Projektory
4.5.5.) Wartość części: 468410,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie w ramach projektu pn. „TECHNIK PRZYSZŁOŚCI W STASZICU – podniesienie jakości kształcenia w Zespole Szkół Powiatowych w Opocznie poprzez podniesienie kompetencji nauczycieli, uczniów i doposażenie pracowni.” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Serwomechanizm typu micro
2. Zestaw akcesoriów do minikomputerów SBC
3. Minikomputer SBC
Warunki szczegółowe dla części II:
1) Miejsce lokalizacji dostawy: Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie, ul. Wojciecha Kossaka 1a, 26-300 Opoczno.
2) Dostarczony sprzęt musi być nowy i wcześniej nieużywany.
3) Przedmiot zamówienia musi posiadać niezbędne świadectwa jakości, certyfikaty, deklaracje zgodności, atesty bezpieczeństwa oraz dokumenty dopuszczające do obrotu na polskim rynku, co Wykonawca potwierdzi w formularzu ofertowym oraz przedstawi odpowiednie dokumenty w dniu dostawy.
4) Zapłata wynagrodzenia za realizację przedmiotu zamówienia nastąpi po wykonaniu przedmiotu zamówienia na podstawie podpisanego przez Strony protokołu odbioru bez uwag i prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury/rachunku w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania.
5) Odbiór przedmiotu umowy nastąpi protokolarnie. Protokół odbioru będzie zawierał, co najmniej: nazwę i adres Wykonawcy oraz Zamawiającego, datę odbioru przedmiotu umowy, stwierdzenie czy Zamawiający zgłasza uwagi do przedstawionego mu do odbioru przedmiotu umowy, czy też nie oraz podpisy upoważnionych przedstawicieli obu Stron.
6) W sytuacji, gdy podczas czynności odbioru zgłoszone zostaną uwagi polegające na wystąpieniu wad/usterek przedmiotu umowy, które nadają się do usunięcia Wykonawca zobowiązany jest do ich usunięcia w terminie 7 dni i przedstawienia przedmiotu umowy do ponownego odbioru, w takim przypadku postanowienia pkt. 5 stosuje się odpowiednio.
7) W przypadku stwierdzenia usterek/uszkodzeń technicznych sprzętu Zamawiający podpisze protokół odbioru dopiero po usunięciu usterek przez Wykonawcę.
Ze względu na ograniczoną liczbę znaków szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.5.) Wartość części: 2830,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 413375,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 413375,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 413375,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VTIT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263055243
7.3.3) Ulica: ul. Kędzierzyńska 19
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 413375,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie na składanie ofert, nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |