po terminietermin 2025-05-01 01:59
Przetarg nieograniczony na „DOSTAWĘ 4 LEKKICH SAMOCHODÓW RATOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO ORAZ 1 SAMOCHODU DLA SPECJALISTYCZNEJ GRUPY POSZUKIWAWCZO-RATOWNICZEJ” (WL.2371.7.2025)
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 202398-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-03-28
- Termin
- 2025-05-01 01:59
- Wartość
- 2 246 341,47 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120105142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackiePojazdy służb ratowniczychPojazdy specjalneMinibusyUrządzenia sygnalizacyjneRadiotelefonyKomputer tabletWyciągarkiGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)MarkizyUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneLatarkiUrządzenia chłodniczeMonitory ekranoweSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnyStolikiRóżne siedziska i krzesłaSprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaŁadowarki do bateriiJednostki prądotwórczeSprzęt elektrotechnicznyPrzedłużaczeAparatura do wykrywaniaAparatura do nagrywania lub powielania obrazu wideo
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.