Remont oraz wymiana nawierzchni jezdni i chodników ulicy Hebanowskiego w Gdańsku wraz z remontem sieci kanalizacji deszczowej i przebudową sieci gazowej w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00639061
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00639061/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-06 14:58
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4a54a5b-8b37-4068-b7a9-6a4dd8976ce8
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639061 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oraz wymiana nawierzchni jezdni i chodników ulicy Hebanowskiego w Gdańsku wraz z remontem sieci kanalizacji deszczowej i przebudową sieci gazowej w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oraz wymiana nawierzchni jezdni i chodników ulicy Hebanowskiego w Gdańsku wraz z remontem sieci kanalizacji deszczowej i przebudową sieci gazowej w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4a54a5b-8b37-4068-b7a9-6a4dd8976ce8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639061
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00573492/94/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.88 Remont oraz wymiana nawierzchni jezdni i chodników ulicy Hebanowskiego w Gdańsku wraz z remontem sieci kanalizacji deszczowej i przebudową sieci gazowej w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 111/BZP-U.510.109.2024/MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Remont
oraz wymiana nawierzchni jezdni i chodników ulicy Hebanowskiego
w Gdańsku wraz z remontem sieci kanalizacji deszczowej i przebudową sieci
gazowej w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego.
2. Teren objęty inwestycją zlokalizowany jest w Gdańsku przy ulicy
Hebanowskiego, Chełm na działkach: 599/9, 599/15, 599/18, 599/17, 599/23,
599/26, 599/96, 599/115 obręb 303.
3. W ramach przedmiotu zamówienia należy w szczególności wykonać następujące elementy:
a) Roboty rozbiórkowe;
b) Remont nawierzchni jezdni oraz chodników;
c) Dowiązanie wysokościowe do skrzyżowania ul. Hebanowskiego
z ul. Jabłońskiego;
d) Stworzenie miejsc parkingowych wzdłuż ul. Hebanowskiego;
e) Wymiana istniejących krawężników na nowe;
f) Wykonanie progu zwalniającego;
g) Regulacja wysokościowa istniejących nawierzchni;
h) Wykonanie obliczeń fotometrycznych;
i) Remont sieci kanalizacji deszczowej;
j) Regulacje wysokościową istniejącego uzbrojenia sanitarnego;
k) Przebudowę gazociągów przecinających ulicę Hebanowskiego;
l) Wykonanie nowego oznaczenia pionowego i poziomego
ul. Hebanowskiego;
m) Dostawa i montaż tablicy informującej, że zadanie zrealizowane jest
ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego.
4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone
w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych
postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących
załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953300-5 - Chodniki
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231200-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów naftowych i gazociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną w wysokości 1 411 820,60 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 582 830,00| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |