„Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2024 r.”

ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00639080
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00639080/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-06 15:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5086e856-4560-4722-bc8a-d07ac8ba67bc
Identyfikator
1130122334
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ogrodnicze

Wykonawcy

1 przyznane

"ZAKŁAD ZIELENI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
26 736,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639080 z dnia 2024-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych
na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2024 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011312165

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wenantego Burdzińskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zptp@um.warszwa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zptp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych
na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2024 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5086e856-4560-4722-bc8a-d07ac8ba67bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639080

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00004507/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.3 Bieżące utrzymanie zieleni na terenie Dzielnicy Praga-Północ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00622580

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym znak sprawy: ZPTP ZP.271.PN.21.2023, umowa Nr ZP/PN/PN/38/2023 z dnia 22.12.2023 r. została przewidziana możliwość udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z art. 305 w zw. z art.214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP.

Uzasadnienie prawne: art. 305 w zw. z art.214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP, zgodnie z którym, Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, polegającego na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPTP-ZP.271.WR.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Bieżące utrzymanie zieleni w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w 2024 r.”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26736,34 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Zieleni Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL1132401297

7.3.3) Ulica: ul. Wólczyńska 133 bud. 7 lok. 115

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-919

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26736,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-06 do 2024-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi