Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Poddębice do 31 grudnia 2025 roku- II postępowanie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Poddębice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00639103
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00639103/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-06 15:06
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a6b0416-7b9a-4a16-bda4-d5b58c472731
Identyfikator
8280002581
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639103 z dnia 2024-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Poddębice do 31 grudnia 2025 roku- II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Poddębice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730021008

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rodrysin 18 A

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poddebice@lodz.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poddebice.lodz.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a6b0416-7b9a-4a16-bda4-d5b58c472731

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Poddębice do 31 grudnia 2025 roku- II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a6b0416-7b9a-4a16-bda4-d5b58c472731

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639103

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015444/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa paliw dla Nadleśnictwa Poddębice do 31 grudnia 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00611725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412640,4 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego i płynu AdBlue przez tankowanie zbiorników o pojemności po 2500 litrów, będących w dyspozycji Zamawiającego. Paliwa zostaną dostarczone przez wykonawcę w
miejsca i w godzinach wskazanych przez Zamawiającego na terenie gmin: Szadek, Warta, Pęczniew, Lutomiersk.
Zakładanym miejscem dostawy w powyższych gminach będzie lokalizacja leśniczówek: Księże Młyny, Mianów, Jamno,
Rożdżały, Kamionacz, Reduchów. Zamawiający, w wyjątkowych wypadkach dopuszcza inne, lokalizacje we wskazanych gminach.
Przedmiotem każdorazowej dostawy będzie co najmniej 2000 l (słownie: dwa tysiące litrów) oleju napędowego, a tankowania odbędą się w godzinach 6.00 – 18.00. Tankowanie płynu AdBlue będzie odbywało się doraźnie w ilości co
najmniej 500 l (słownie: pięćset litrów). Paliwo w miejsce wskazane przez Zamawiającego powinno być dowiezione w terminie 72 godzin od daty złożenia przez Zamawiającego zamówienia e-mailem lub telefonicznie.
Zamawiający wymaga realizacji dostaw przez Wykonawcę autocysterną wyposażoną w pompę lub dystrybutor, spełniający wszelkie wymagania obowiązującego prawa, w szczególności Ustawy z dnia 11 maja 2001 r. prawo o miarach i aktów wykonawczych do ustawy w zakresie auto-cystern (pojazdów do transportu paliw ciekłych). Pojazd, którym realizowane
będą dostawy paliw, winien być wyposażony w legalizowane urządzenia pomiarowe mierzące ilość wlanego do zbiornika paliwa w temperaturze referencyjnej (15 st. C) i rzeczywistej. Dojazd do miejsc wskazanych przez Zamawiającego w celu tankowania będzie się również odbywał wewnętrznymi drogami leśnymi Zamawiającego o nawierzchni gruntowej.
Zamawiający nie będzie zobowiązany do zapłaty wykonawcy, ani innemu przewoźnikowi, wynagrodzenia za przewóz paliw.
2. Szacowana przez Zamawiającego wielkość dostawy:
1. Olej napędowy stosowany w pojazdach 70.000, słownie: siedemdziesiąt tysięcy litrów
2 Płyn AdBlue 4.000, słownie: cztery tysiące litrów

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy