Remont sal i korytarza w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Białymstoku

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00639231
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00639231/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-06 16:20
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66421b5f-2e7e-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
5423282379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ MUCHABiałystok, PL · lot 0
225 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639231 z dnia 2024-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Remont sal i korytarza w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W BIAŁYMSTOKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367066167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Pułaskiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-337

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsps2@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsps2.bialystok.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66421b5f-2e7e-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sal i korytarza w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66421b5f-2e7e-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639231

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00347219/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374559

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP2.260.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: a) wykonanie remontu sali lekcyjnej w zakresie: rozebranie ściany łączącej 2 sale, reperacja i wyrównanie po zburzonej ścianie, gruntowanie i malowanie farbą emulsyjną ścian i sufitów, malowanie grzejników farbą olejną, skucie płytek PCV, wyrównanie podłoża oraz ułożenie terakoty-gresu wraz ze spoinowaniem, wymiana lamp oświetleniowych na suficie oraz włączników i kontaktów; b) remont korytarza w zakresie: demontaż starych drzwi i futryn z zamianą na nowe aluminiowe, rozebranie płytek PCV wraz z ułożeniem terakoty - gresu, skrobanie ścian, poszpachlowanie nierówności, zagruntowanie i malowanie ścian oraz położenie tynku mozaikowego na lamperii, malowanie krat i grzejników, wymiana części oświetlenia oraz włączników i kontaktów. 2. Zamawiający nie dysponuje żadną dokumentacją techniczną w przedmiotowym zakresie. Z tego też tytułu wizja lokalna, o której mowa w cz. V SWZ jest wymagalna. 3. Realizacja zamówienia odbywać się będzie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LM Budownictwo Łukasz Mucha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384617036

7.3.3) Ulica: Rumiankowa

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-665

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-09

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

n.d.
2024-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy