Dostawa produktów mleczarskich do Zespołu Edukacyjnego nr 3
ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 3 W ZIELONEJ GÓRZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00639305
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00639305/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-06 20:44
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-429ebc19-d097-4317-a9b3-902d915c1786
- Identyfikator
- 9730983652
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639305 z dnia 2024-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa produktów mleczarskich do Zespołu Edukacyjnego nr 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 3 W ZIELONEJ GÓRZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080461227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Osiedle Pomorskie 13
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-548
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 3258232
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ze3.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ze3.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-429ebc19-d097-4317-a9b3-902d915c17861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa produktów mleczarskich do Zespołu Edukacyjnego nr 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-429ebc19-d097-4317-a9b3-902d915c1786
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639305
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043602/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa produktów mleczarskich do Zespołu Edukacyjnego nr 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZE3.KG.261.03.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 155547,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich do Zespołu Edukacyjnego nr 3 przy ul. Os. Pomorskie 13 w Zielonej Górze.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 i załącznik nr 2A do SWZ - wykaz asortymentu oraz jego ilości.
3. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W prowadzonym powyżej postępowaniu została złożona tylko jedna oferta na kwotę 234 246,61 zł podaną w formularzu oferty w pkt 3. Natomiast Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie ww. zamówienia kwotę 140 000,00 zł.
Zamawiający dodatkowo informuje, że Wykonawca złożył wraz z ofertą niepodpisany załącznik nr 2A SWZ Kalkulacja ceny ofertowej, co zamawiający traktuje jako brak dokumentu.
Zamawiający unieważnia ww. postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234246,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234246,61 PLN
| 2024-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |