Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku przy słubickim stadionie

SŁUBICKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00639468
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00639468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-08 20:09
Lokalizacja
Słubice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-190a09be-b35d-4879-992a-03d6bdeef18e
Identyfikator
081017397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskie i szklarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

EUROKOP INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłubice, PL · lot 0
338 874,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639468 z dnia 2024-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku przy słubickim stadionie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SŁUBICKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081017397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Słubice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sosirslubice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosirslubice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sosirslubice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku przy słubickim stadionie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-190a09be-b35d-4879-992a-03d6bdeef18e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527185

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOSIR/1144/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 290500,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej w budynku przy słubickim stadionie znajdującego się na terenie Słubickiego Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 1 w Słubicach.
Całość inwestycji polegać będzie na przeprowadzeniu prac renowacyjno - konserwatorskich oraz budowlanych wybranych stolarek okiennych i drzwiowych (łącznie 48 szt.)
w budynku stadionu przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków jakim jest dawny "Stadion Wschodniomachijski" obecnie zespól obiektów sportowych zlokalizowany przy ul. Sportowej
w miejscowości Słubice, wpisany do rejestru zabytków pod numerem L-654/A decyzją Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 16.06.2014 roku, w zakresie trybun arkadowych i budynku administracyjnego.
2. Zakres prac obejmuje przeprowadzenie prac renowacyjno - konserwatorskich oraz budowlanych w szczególności w następującym zakresie:
1) wykucie ościeżnic (z przeznaczeniem do ponownego wbudowania) – łącznie 48 szt.,
2) oczyszczenie stolarek z nawarstwień zmienionych starzeniowo i zacierających szczegóły detali powłok malarskich za pomocą działań chemicznych, ze wspomaganiem się szpachelkami i materiałami ściernymi,
3) wykonanie uzupełnień i rekonstrukcji stolarskich elementów zniszczonych i nie zachowujących minimalnych wymaganych parametrów mechanicznych. Uzupełnienia stolarskie i rekonstrukcje należy wykonać w drewnie odpowiadającym gatunkowo oryginałowi z powtórzeniem pierwotnych form. W przypadku stolarek wtórnych wskazana jest ich wymiana na nowe, wykonane ściśle na wzór oryginałów.
4) dezynfekcja z zabezpieczeniem drewna poprzez nasycenie preparatem biobójczym o szerokim spektrum działania i odpornym na wypłukiwanie,
5) uzupełnienie pomniejszych ubytków w drewnie szpachlówkami stolarskimi o klasie odporności min. D3,
6) wzmocnienie i jednoczesna impregnacja drewna poprzez nasycenie żywicą termoplastyczną,
7) oczyszczenie uprzednio zdemontowanych elementów oryginalnych okuć, klamek; chemicznie i/lub termicznie z nawarstwień malatur i poprzez piaskowanie z produktów korozji,
8) złożenie stolarek w całość z wykorzystaniem okuć oryginalnych i uzupełniająco nowych powtarzających dawne formy,
9) zabezpieczenie okuć poprzez naniesienie malarskiej powłoki antykorozyjnej, wskazane jest zastosowanie farb których działanie opiera się na dodatku metalicznego cynku i poprzez przesmarowanie elementów ruchomych,
10) malowanie farbami dedykowanymi do ochrony drewna, tworzącymi matowe lub satynowe powłoki, stanowiącymi optymalne zabezpieczenie przed wpływem warunków zewnętrznych,
11) uzupełnienie tynków i gładzi gipsowych w tym malowanie tynków.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 6 do SWZ na który to składają się następujące dokumenty:
1) Inwentaryzacja stolarki z zakresem prac renowacyjno-konserwatorskich i stolarskich oraz projekt budowlany (remontu budynku sportu i rekreacji), część rysunkowa,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWIORB),
3) Przedmiar robót,
- zwana także dalej dokumentacją projektową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 338874,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338874,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338874,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mirosław Kuka Zakład Stolarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5981602579

7.3.3) Ulica: ul. Bolesława Śmiałego 4

7.3.4) Miejscowość: Dębno

7.3.5) Kod pocztowy: 74-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338874,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane