Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1557N Spytajny - Ardapy o długości 950 mb

Zarząd Dróg Powiatowych w Dąbrowie k/Bartoszyc

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00639506
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00639506/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-08 23:07
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-181c28a3-8a63-4e23-9152-be0301d9342a
Identyfikator
7431646963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty odwadniająceRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLidzbark Warmiński, PL · lot 0
1 947 587,44 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639506 z dnia 2024-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1557N Spytajny - Ardapy o długości 950 mb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Dąbrowie k/Bartoszyc

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowa 56A

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 897642002

1.5.8.) Numer faksu: +48 897642002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpdabrowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdpdabrowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/7376e7ca-20f7-476f-9ad7-2c08d00fbe02

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1557N Spytajny - Ardapy o długości 950 mb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-181c28a3-8a63-4e23-9152-be0301d9342a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639506

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015431/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1557N Spytajny - Ardapy o długości 950 mb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500458

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DT.3430.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1557N Spytajny – Ardapy o długości 950 mb”.
Przedmiotowe zadanie stanowi inwestycję celu publicznego, której głównym założeniem jest poprawa warunków komunikacyjnych i bezpieczeństwa ruchu poprzez wykonanie na w/w odcinku drogi nowej nawierzchni jezdni o szerokości 4,00 m, dwóch mijanek oraz korektę łuków poziomych i pionowych niwelety drogi, a także podniesienie trwałości drogi poprzez wzmocnienie konstrukcji. Dla przebudowywanego odcinka drogi przyjęto następujące parametry: prędkość do projektowania: Vdop = 40 km/h; kategoria ruchu – KR1; nacisk osi – 115 kN/oś; ilość pasów ruchu 1/2-1; szerokość pasa ruchu – 2,75 m z pasami bocznymi; szerokość poboczy – 0,75 m; mijanki o wymiarach 20,00x1,50m.
Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
a) Oznakowanie robót
b) Wytyczenie i stabilizacja granic pasa drogowego
c) Wycinkę zakrzaczeń z pasa drogowego
d) Zabezpieczenie drzew zagrożonych robotami budowlanymi
e) Rozbiórkę istniejącej nawierzchni jezdni
f) Rozbiórkę przepustów pod zjazdami
g) Wykonanie przepustów pod zjazdami
h) Remont przepustu pod koroną drogi
i) Odtworzenie i odmulenie rowów przydrożnych
j) Poszerzenie, korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni
k) Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię jezdni, zjazdów oraz mijanek
l) Wykonanie nawierzchni jezdni, zjazdów oraz mijanek
m) Wykonanie poboczy
n) Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego wg. projektu organizacji ruchu.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1947587,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2336284,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1947587,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: P 743-17-29-488

7.3.3) Ulica: Olsztyńska

7.3.4) Miejscowość: Lidzbark Warmiński

7.3.5) Kod pocztowy: 11-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1947587,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane