Remont drogi gminnej – ulicy Władysława Orkana w Nysie
Gmina Nysa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00639646
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00639646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-09 08:24
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73f5f986-327e-4a5f-a42b-6a0b3cbaeb5a
- Identyfikator
- 7532414579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639646 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej – ulicy Władysława Orkana w Nysie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nysa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412869
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Nysa
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.krzywon@www.nysa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nysa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10089621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej – ulicy Władysława Orkana w Nysie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73f5f986-327e-4a5f-a42b-6a0b3cbaeb5a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043978/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Remont drogi gminnej – ulicy Władysława Orkana w Nysie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00574706
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres rzeczowy podstawowych robót (charakterystyczne dane) to m. in.:
A. Prace rozbiórkowe i przygotowawcze
B. Wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej
C. Wykonanie nawierzchni chodników z kostki betonowej, z elementami kostki granitowej/bazaltowej
D. Wykonanie zjazdów do posesji z kostki granitowej
E. Oznakowanie:
- oznakowanie pionowe
- oznakowanie poziome
F. Remont wpustów ulicznych i przykanalików kanalizacji deszczowej
G. Regulacja włazów studni kanalizacyjnych, zasów wodociągowych i gazowych
Szczegółowy zakres robót jest ujęty w projekcie budowlanym, specyfikacjach technicznych oraz przedmiarze robót.
Uszczegółowienie zakresu inwestycji:
1) Inwestycja realizowana będzie na podstawie zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę z dnia 26.03.2024 r.
2) Do obowiązków Wykonawcy należy również spełnienie wszelkich wymagań wskazanych w pozwoleniu Powiatowego Konserwatora Zabytków.
3) W przypadku uszkodzenia w trakcie realizacji robót istniejącego oznakowania pionowego, poziomego bądź istniejących urządzeń BRD, do obowiązku Wykonawcy należy na własnych koszt odtworzenie ich zgodnie z załączonym projektem docelowej organizacji ruchu.
4) Do obowiązków Wykonawcy jest również wykonanie wraz z montażem na swój koszt tablicy informacyjnej (dofinansowanie) na podstawie wzoru przekazanego przez Zamawiającego. Tablica ma być wykonana jako wolnostojąca z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne. Planowany przedział wymiarów, który może ulec zmianie to szerokość w przedziale 90-180 cm i wysokość 60-120.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 310 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.Zgodnie z wyżej wskazaną podstawą prawną:
„Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w:
1) ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym”
Środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia nie zostały mu przyznane, w związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione.
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |