„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Aleksandrów”
Gmina Aleksandrów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00639794
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00639794/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-09 09:00
- Lokalizacja
- Aleksandrów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed301684-c2f6-40c1-83ae-b0e5d8b5cb5f
- Identyfikator
- 7681371786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi planowania przestrzennego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639794 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Aleksandrów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Aleksandrów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648072
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksandrów 39B
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-337
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina-aleksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aleksandrow.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed301684-c2f6-40c1-83ae-b0e5d8b5cb5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Aleksandrów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed301684-c2f6-40c1-83ae-b0e5d8b5cb5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639794
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050832/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Sporządzenie planu ogólnego Gminy Aleksandrów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00620935
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegającej na realizacji zadania pn.: „Sporządzenie planu ogólnego Gminy Aleksandrów”. Zamawiający wymaga sporządzenia planu ogólnego obejmującego granice administracyjne terenu gminy Aleksandrów. Sporządzenie planu ogólnego gminy ma stanowić ułatwienie w prowadzeniu procedury planistycznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający ogłosił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ogłoszeniem nr 2024/BZP 00620935/01 z dnia 28.11.2024 r. W toku trwania postępowania Zamawiający stwierdził nieusuwalną wadę ogłoszonego postępowania, które na tym etapie nie może być skorygowane. Ponadto wada ta rzutuje bezpośrednio na umowy zamówienia publicznegoi uniemożliwia zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający nie załączył do ogłoszonego postępowania treści SWZ jako jeden z dokumentów stanowiących podstawę do złożenia i wyliczenia ceny oferty.
Ze względu na stan zaawansowania ogłoszonego postępowania usunięcie wady, na tym etapie jest niemożliwe.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego znak: 271.16.2024.
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |