„Świadczenie usług społecznych asystenckich na terenie Gminy Ryki w miejscu zamieszkania uczestnika projektu, Polityka Senioralna EFS+”
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RYKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00639903
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00639903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-09 09:20
- Lokalizacja
- Ryki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad793e0c-868c-4866-afd9-a2b5be7387e4
- Identyfikator
- 7161622414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639903 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług społecznych asystenckich na terenie Gminy Ryki w miejscu zamieszkania uczestnika projektu, Polityka Senioralna EFS+”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RYKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004166743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Poniatowskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Ryki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: opsryki@opsryki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ops.ryki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad793e0c-868c-4866-afd9-a2b5be7387e41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług społecznych asystenckich na terenie Gminy Ryki w miejscu zamieszkania uczestnika projektu, Polityka Senioralna EFS+”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad793e0c-868c-4866-afd9-a2b5be7387e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529256
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OPS.IV.7201.70.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 552000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług społecznych asystenckich dla uczestników projektu 65 lat i więcej w ramach zadania nr 2: Tworzenie warunków i usług w zakresie opieki nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w miejscu zamieszkania” dla mieszkańców Gminy Ryki w projekcie ,,Polityka Senioralna EFS+” w latach 2024-2025 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie w partnerstwie z 36 gminami z województwa lubelskiego, w tym z Gminą Ryki/Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rykach na podstawie Umowy Partnerskiej z dnia 27 października 2023 r.
4.2. Zakres usług asystenckich dostosowanych do indywidualnych potrzeb uczestnika projektu świadczonych w miejscu zamieszkania obejmuje
w szczególności:
a) wsparcie w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych (np. myciu głowy, myciu ciała, kąpieli, czesaniu, goleniu, obcinaniu paznokci rąk i nóg, zmianie pozycji, np. przesiadaniu się z łóżka/krzesła na wózek, ułożeniu się w łóżku, zapobieganiu powstaniu odleżyn lub odparzeń, przygotowaniu i spożywaniu posiłków i napojów, słaniu łóżka i zmianie pościeli),
b) wsparcie w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról społecznych (np. sprzątaniu mieszkania, w tym urządzeń codziennego użytku i sanitarnych oraz wynoszeniu śmieci, dokonywaniu bieżących zakupów (towarzyszenie osoby niepełnosprawnej w sklepie – np. informowanie jej o lokalizacji towarów na półkach, podawanie towarów z półek, wkładanie towarów do koszyka/wózka sklepowego, niesienie koszyka (maksymalnie do 5 kg), prowadzenie wózka osoby niepełnosprawnej lub wózka sklepowego, pomoc przy kasie), myciu okien, utrzymywaniu w czystości i sprawności sprzętu ułatwiającego codzienne funkcjonowanie (np. wózek, balkonik, podnośnik, kule, elektryczna szczoteczka do zębów, elektryczna golarka, etc.), praniu i prasowaniu odzieży i pościeli, ewentualnie ich oddawanie i odbiór z pralni (w obecności osoby niepełnosprawnej),
c) wsparcie w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania (np. pchanie wózka osoby niepełnosprawnej, pomoc w pokonywaniu barier architektonicznych (np. schody, krawężniki, otwieranie drzwi), pomoc w orientacji przestrzennej osobom niewidomym i słabowidzącym, pomoc we wsiadaniu do i wysiadaniu z: tramwaju, autobusu, samochodu, pociągu, asystowanie podczas podróży środkami komunikacji publicznej, w tym służącymi do transportu osób niepełnosprawnych oraz taksówkami).d) wsparcia w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem (np. obsługa komputera, tabletu, telefonu komórkowego i innych urządzeń i przedmiotów służących komunikacji, wyjście na spacer, asystowanie podczas obecności osoby z niepełnosprawnością w: kinie, teatrze, muzeum, restauracji, miejscu kultu religijnego, kawiarni, wydarzeniu plenerowym, etc., załatwianie spraw urzędowych i związanych z poszukiwaniem pracy np. w rozmowie z urzędnikiem w przypadku trudności z werbalnym komunikowaniem się, wsparcie w wypełnianiu formularzy, asysta podczas rozmowy kwalifikacyjnej, wsparcie w rozmowie z otoczeniem w wypadku trudności z werbalnym komunikowaniem się, pomoc w zmianie ubioru i pozycji podczas wizyt lekarskich, zabiegów rehabilitacyjnych, ćwiczeń fizjoterapeutycznych, pobytu na pływalni itp., wsparcie w załatwianiu spraw w punktach usługowych w obecności osoby z niepełnosprawnością, w razie potrzeby wsparcie w zakresie wypełniania ról społecznych i podejmowania codziennych decyzji).
4.3. Przewidywana ilość godzin świadczonych usług asystenckich: 6 900 godzin.
1) Liczba godzin na jednego uczestnika projektu – max. 69 godzin usługi przez cały okres trwania umowy (dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestnika projektu).
2) Liczba osób objętych opieką – 100 osób
Zamawiający zastrzega, że maksymalna, dzienna liczba świadczonych usług u jednego uczestnika projektu wynosi max. 3h.
Liczba osób i liczba godzin może ulec zmianie i nie można jej określić dokładnie ze względu na specyfikę zamówienia, którą cechuje zmienność potrzeb z uwagi na zmieniający się stan zdrowia i sytuację życiową osób wymagających pomocy.
4.4. Przez godzinę świadczenia usługi Zamawiający rozumie godzinę zegarową (60 minut) świadczenia usługi w miejscu zamieszkania klienta, a także wykonania na jego rzecz zleconych czynności poza miejscem zamieszkania, takich jak np. załatwianie spraw urzędowych, czy dokonanie niezbędnych zakupów itp. Do świadczonych usług nie wlicza się czasu dotarcia opiekuna do miejsca świadczenia usługi.
4.5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia usługi w ograniczonym (mniejszym) zakresie, niemniej jednak niż 6% ilości godzin objętych przedmiotem zamówienia.
4.6. Wykonawca otrzyma wynagrodzenia za rzeczywistą ilość godzin wykonanej usługi. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w związku ze zleceniem usługi w ograniczonym zakresie.
4.7. Usługi będą świadczone na terenie Gminy Ryki, w miejscu zamieszkania uczestników projektu, spełniającym warunki do otrzymania świadczenia w formie usług opiekuńczych dla uczestników projektu, którzy spełniają kryteria zawarte w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.
4.8. Wykonawca zapewni stały kontakt z wyznaczoną przez siebie osobą koordynującą przedmiot zamówienia.
4.9. Zamawiający wymaga, aby wszystkie osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji usługi władały językiem polskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, posiadały niezbędną wiedzę i kwalifikacje do wykonywania usług asystenckich.
4.10. Wykonawca będzie informować Zamawiającego o konieczności zmiany zakresu
i wymiaru świadczonych usług, a także o każdej zmianie sytuacji życiowej
i zdrowotnej osoby objętej pomocą w formie usług asystenckich, która będzie miała wpływ na dalszą realizację pomocy.
4.11. Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli sposobu wykonywania usługi przez pracowników Zamawiającego, Instytucji Zarządzającej i Partnera Wiodącego.
4.12. Usługa asystencka jest świadczona przez:
a) asystenta osoby niepełnosprawnej – warunkiem zatrudnienia asystenta osoby
niepełnosprawnej jest ukończone kształcenie w zawodzie asystenta osoby
niepełnosprawnej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej
z dnia 7 lutego 2012 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia
w zawodach (Dz. U. poz. 184, z późn. zm.);
b) asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej – warunkiem zatrudnienia
kandydata jako asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej jest uzyskanie
pozytywnej opinii psychologa na podstawie weryfikacji predyspozycji
osobowościowych oraz kompetencji społecznych. Po uzyskaniu pozytywnej
opinii psychologa, asystentem osobistym osoby niepełnosprawnej mogą
zostać kandydaci:
i) posiadający doświadczenie w realizacji usług asystenckich, w tym
zawodowe, wolontariackie lub osobiste, wynikające z pełnienia roli
opiekuna faktycznego lub
ii) bez adekwatnego doświadczenia, którzy odbyli minimum 60-godzinne
szkolenie asystenckie. Szkolenie składa się z minimum 20 godzin części
teoretycznej z zakresu wiedzy ogólnej dotyczącej niepełnosprawności,
udzielania pierwszej pomocy, pielęgnacji i obsługi sprzętu pomocniczego
oraz z minimum 40 godzin części praktycznej w formie przyuczenia do
pracy np. praktyki, wolontariat.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85312000-9 - Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334995 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 545100 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 554100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Rykovisko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5060123246
7.3.3) Ulica: Szkolna 1
7.3.4) Miejscowość: Ryki
7.3.5) Kod pocztowy: 08-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 545100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |