„Dostawa sprzętu AGD na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn. ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00639962
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00639962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-09 09:32
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6a64f65-dbf5-4709-bf45-72343995a092
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00639962 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa sprzętu AGD na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn. ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 9
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-072
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10081381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa sprzętu AGD na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn. ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6a64f65-dbf5-4709-bf45-72343995a092
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00639962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053948/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Sprzęt i wyposażenie pracowni pszczelarskiej na potrzeby utworzenia BCU w Pszczelej Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGM-ZP.272.51.2024.AW1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 12067,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest dostawa sprzętu AGD na potrzeby realizacji przedsięwzięcia pn. ”Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Pszczelej Woli z zakresu pszczelarstwa Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. W odniesieniu do parametrów technicznych np. wydajność, pojemność, waga, moc, itp. poszczególnych sprzętów Zamawiający dopuszcza odstępstwo: +-2%. W odniesieniu do wymiarów urządzeń/sprzętu – tolerancja wymiarów to 2% -5%.
Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu AGD, załadunek, wyładunek, wniesienie i rozmieszczenie przedmiotu umowy, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
Miejsce dostawy przedmiotu umowy: budynek Branżowego Centrum Umiejętności Pszczela Wola 14, 23 -107 Strzyżewice
Gwarancja na sprzęt AGD - min. 24 miesięcy.
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane z Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Konkursu pt. „ Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU) realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”
Nazwy i kody określone we Wspólnym Słowniku Zamówień:
39700000-9 – Sprzęt gospodarstwa domowego, 39710000-2 – Elektryczny Sprzęt gospodarstwa domowego.
2. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
Postępowanie ma charakter jednolity. Tym samym nie jest zasadne wydzielenie osobnych części zamówienia w celu umożliwienia ubiegania się o nie Wykonawcom działającym w różnych branżach. Przedmiotowe postępowanie w żaden sposób nie ogranicza możliwości udziału w postępowaniu mikro, małych czy średnich przedsiębiorstw. Każde przedsiębiorstwo zajmujące się dostawą sprzętu AGD ma możliwość wzięcia udziału w przedmiotowym postępowaniu, jeżeli tylko w swojej ofercie świadczy takie dostawy i jest w stanie dostarczyć produkty, które odpowiadają przedmiotowi zamówienia oraz spełniają wymagania postawione przez Zamawiającego.
3. Kwota przeznaczona na realizację zamówienia: 19 434,00 zł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19189,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19083,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: New Life Property Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Nowogrodzkiej 64/43, 02-014 Warszawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242902720
7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzkiej 64/43
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-014
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19083,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |