D/82/2024 Zakup i dostawa lodówek na potrzeby Domów Studenta Uniwersytetu Opolskiego - 15 szt.

UNIWERSYTET OPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00640055
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00640055/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-09 09:48
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74dac0bf-ce49-4a2e-bb87-7ae4a9afc663
Identyfikator
7540007179
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Chłodziarki i zamrażarki

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ ORLIKOWSKIKutno, PL · lot 0
13 579,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00640055 z dnia 2024-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
D/82/2024 Zakup i dostawa lodówek na potrzeby Domów Studenta Uniwersytetu Opolskiego - 15 szt.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET OPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001382

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Mikołaja Kopernika 11

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-040

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uni.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.uni.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1006104

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

D/82/2024 Zakup i dostawa lodówek na potrzeby Domów Studenta Uniwersytetu Opolskiego - 15 szt.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74dac0bf-ce49-4a2e-bb87-7ae4a9afc663

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640055

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101449/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 [90] Sprzęt AGD

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569592

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D/82/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa lodówek na potrzeby Domów Studenta Uniwersytetu Opolskiego – 15 szt.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ.
3. Wykonawca w Formularzu ofertowym – w załączniku nr 1 do SWZ zobowiązany jest wskazać nazwę producenta, typ/serię, model/nazwę i kod modelu stosowany przez producenta (jeżeli jest stosowany przez producenta urządzenia), tj. dane oferowanego urządzenia, umożliwiające jego jednoznaczną identyfikację.
Jeżeli zachodzi taka konieczność i dla jednoznacznego określenia oferowanego urządzenia, wymagane jest wskazanie dodatkowych informacji, Wykonawca jest zobligowany do ich wskazania, tak aby nie było dla stron postępowania wątpliwości jakie urządzenie oferuje Wykonawca.
Brak określenia przez Wykonawcę danych oferowanego urządzenia w sposób opisany powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy z przedmiotowego postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy.
5. Zamawiający wymaga by dostarczony przez Wykonawcę sprzęt AGD został wniesiony do pomieszczeń wyznaczonych przez Zamawiającego wraz z ustawieniem i wypoziomowaniem w przypadku sprzętu wymagającego takich czynności.
6. Przedmiot zamówienia musi być oznaczony zgodnie z obowiązującymi przepisami.
7. Wykonawca udziela Zamawiającemu dwudziestu czterech [ 24 ] miesięcy gwarancji na przedmiot zamówienia.
8. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego protokołem odbioru).
9. Przedmiot zamówienia należy wykonać w terminie maksymalnie czternastu [ 14 ] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
10. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wskazany w pkt. 9 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż pięć [ 5 ] dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13579,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33210,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13579,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAS Tomasz Orlikowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752441704

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 12/83

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13579,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

2024-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy