ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG W GMINIE BIAŁY DUNAJEC W SEZONIE ZIMOWYM 2024 - 2025, W REJONACH I, II, III, IV
GMINA BIAŁY DUNAJEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00640155
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00640155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-09 10:05
- Lokalizacja
- Biały Dunajec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-458684c7-bda5-4e07-bbac-ebbf93bd4ed0
- Identyfikator
- 7361717680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńUsługi sprzątania ulic
Wykonawcy
4 przyznane
ANDRZEJ ROLBiały Dunajec, PL · lot 0
135 608 PLNANDRZEJ ROLBiały Dunajec, PL · lot 1
173 000 PLNANDRZEJ ROLBiały Dunajec, PL · lot 2
147 050 PLNANDRZEJ ROLBiały Dunajec, PL · lot 3
268 940 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00640155 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG W GMINIE BIAŁY DUNAJEC W SEZONIE ZIMOWYM 2024 - 2025, W REJONACH I, II, III, IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312
1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182079521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bialydunajec.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9896911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG W GMINIE BIAŁY DUNAJEC W SEZONIE ZIMOWYM 2024 - 2025, W REJONACH I, II, III, IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-458684c7-bda5-4e07-bbac-ebbf93bd4ed0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069900/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg w Gminie Biały Dunajec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.19.2024.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg w Gminie Biały Dunajec w sezonie zimowych 2024-2025 w ramach CZĘŚĆ I. Drogi rejonu Sierockie – LeszczynyDługości dróg: drogi asfaltowe – 6,25 km; drogi żwirowe 0,91 km; place i parkingi 800 m2; chodniki 1,73 km
2. Szczegółowy wykaz dróg, na których będą wykonywane usługi objęte niniejszym postępowaniem, wraz z podziałem na części został przedstawiony w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla Części nr 1, nr 2, nr 3 oraz nr 4, o których mowa powyżej w szczególności polegać będzie na wykonywaniu czynności związanych z Zimowym Utrzymaniem Dróg, zgodnych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, tj. rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 roku w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 roku, nr 230, poz. 1960), które polegać będą na:
1) ośnieżaniu dróg poprzez usuwanie śniegu z:
– jezdni i poboczy,
– chodników oraz bezpieczników obiektów mostowych,
– schodów,
– zatok postojowych oraz placów manewrowych służących do zawracania środków komunikacji publicznej, oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu dróg objętych zimowym utrzymaniem dróg oraz w/w obiektów,
2) odśnieżaniu wyznaczonych odcinków chodników poprzez usuwanie śniegu z nawierzchni chodnika oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu chodników objętych utrzymaniem,
Uwaga.
Do odśnieżania chodników oraz wąskich ulic Wykonawca ma obowiązek zastosować sprzęt o odpowiednich parametrach pozwalających na prawidłowe utrzymanie zarówno chodników jak i wąskich uliczek i parkingów.
3) czynności związane z załadunkiem i wywozem śniegu z pasa drogowego w obrębie wszystkich chodników leżących przy drogach gminnych na zlecenie zamawiającego,
4) montaż siatek przeciwśniegowych wys. 150 cm z materiałów własnych Wykonawcy w miejscach ustalonych przez Zamawiającego.
5) czynności związane z pozimowym sprzątaniem dróg.
4. Materiał jaki ma być stosowany do zwalczania śliskości na drogach to grys kamienny frakcji 2-8 zmieszany z solą drogową w stosunku 3:1.
5. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego do montażu w pojeździe odśnieżającym urządzenia GPS. Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie napięcia w pojeździe celem poprawnego działania przekazanego przez Zamawiającego urządzenia GPS. Wykonawca zwróci przekazane przez Zamawiającego urządzenia GPS w terminie 7 dni po zakończeniu świadczenia usługi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
90611000-3 - Usługi sprzątania ulic
4.5.5.) Wartość części: 125562,96 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg w Gminie Biały Dunajec w sezonie zimowych 2024-2025 w ramach CZĘŚĆ II. Drogi rejonu Biały Dunajec (dolny) i Gliczarów DolnyDługości dróg: drogi asfaltowe – 11,60 km; drogi żwirowe 2,82 km; place i parkingi 3000 m2; chodniki 3,78 km
2. Szczegółowy wykaz dróg, na których będą wykonywane usługi objęte niniejszym postępowaniem, wraz z podziałem na części został przedstawiony w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla Części nr 1, nr 2, nr 3 oraz nr 4, o których mowa powyżej w szczególności polegać będzie na wykonywaniu czynności związanych z Zimowym Utrzymaniem Dróg, zgodnych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, tj. rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 roku w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 roku, nr 230, poz. 1960), które polegać będą na:
1) ośnieżaniu dróg poprzez usuwanie śniegu z:
– jezdni i poboczy,
– chodników oraz bezpieczników obiektów mostowych,
– schodów,
– zatok postojowych oraz placów manewrowych służących do zawracania środków komunikacji publicznej, oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu dróg objętych zimowym utrzymaniem dróg oraz w/w obiektów,
2) odśnieżaniu wyznaczonych odcinków chodników poprzez usuwanie śniegu z nawierzchni chodnika oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu chodników objętych utrzymaniem,
Uwaga.
Do odśnieżania chodników oraz wąskich ulic Wykonawca ma obowiązek zastosować sprzęt o odpowiednich parametrach pozwalających na prawidłowe utrzymanie zarówno chodników jak i wąskich uliczek i parkingów.
3) czynności związane z załadunkiem i wywozem śniegu z pasa drogowego w obrębie wszystkich chodników leżących przy drogach gminnych na zlecenie zamawiającego,
4) montaż siatek przeciwśniegowych wys. 150 cm z materiałów własnych Wykonawcy w miejscach ustalonych przez Zamawiającego.
5) czynności związane z pozimowym sprzątaniem dróg.
4. Materiał jaki ma być stosowany do zwalczania śliskości na drogach to grys kamienny frakcji 2-8 zmieszany z solą drogową w stosunku 3:1.
5. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego do montażu w pojeździe odśnieżającym urządzenia GPS. Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie napięcia w pojeździe celem poprawnego działania przekazanego przez Zamawiającego urządzenia GPS. Wykonawca zwróci przekazane przez Zamawiającego urządzenia GPS w terminie 7 dni po zakończeniu świadczenia usługi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
90611000-3 - Usługi sprzątania ulic
4.5.5.) Wartość części: 160185,19 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg w Gminie Biały Dunajec w sezonie zimowych 2024-2025 w ramach CZĘŚĆ III. Drogi rejonu Biały Dunajec (górny)Długości dróg: drogi asfaltowe – 9,75 km; drogi żwirowe 1,40 km; place i parkingi 500 m2, chodniki 1,55 km
2. Szczegółowy wykaz dróg, na których będą wykonywane usługi objęte niniejszym postępowaniem, wraz z podziałem na części został przedstawiony w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla Części nr 1, nr 2, nr 3 oraz nr 4, o których mowa powyżej w szczególności polegać będzie na wykonywaniu czynności związanych z Zimowym Utrzymaniem Dróg, zgodnych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, tj. rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 roku w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 roku, nr 230, poz. 1960), które polegać będą na:
1) ośnieżaniu dróg poprzez usuwanie śniegu z:
– jezdni i poboczy,
– chodników oraz bezpieczników obiektów mostowych,
– schodów,
– zatok postojowych oraz placów manewrowych służących do zawracania środków komunikacji publicznej, oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu dróg objętych zimowym utrzymaniem dróg oraz w/w obiektów,
2) odśnieżaniu wyznaczonych odcinków chodników poprzez usuwanie śniegu z nawierzchni chodnika oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu chodników objętych utrzymaniem,
Uwaga.
Do odśnieżania chodników oraz wąskich ulic Wykonawca ma obowiązek zastosować sprzęt o odpowiednich parametrach pozwalających na prawidłowe utrzymanie zarówno chodników jak i wąskich uliczek i parkingów.
3) czynności związane z załadunkiem i wywozem śniegu z pasa drogowego w obrębie wszystkich chodników leżących przy drogach gminnych na zlecenie zamawiającego,
4) montaż siatek przeciwśniegowych wys. 150 cm z materiałów własnych Wykonawcy w miejscach ustalonych przez Zamawiającego.
5) czynności związane z pozimowym sprzątaniem dróg.
4. Materiał jaki ma być stosowany do zwalczania śliskości na drogach to grys kamienny frakcji 2-8 zmieszany z solą drogową w stosunku 3:1.
5. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego do montażu w pojeździe odśnieżającym urządzenia GPS. Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie napięcia w pojeździe celem poprawnego działania przekazanego przez Zamawiającego urządzenia GPS. Wykonawca zwróci przekazane przez Zamawiającego urządzenia GPS w terminie 7 dni po zakończeniu świadczenia usługi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
90611000-3 - Usługi sprzątania ulic
4.5.5.) Wartość części: 136157,41 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg w Gminie Biały Dunajec w sezonie zimowych 2024-2025 w ramach CZĘŚĆ IV. Drogi rejonu Gliczarów GórnyDługości dróg: drogi asfaltowe – 9,30 km; drogi żwirowe 1,62 km; place i parkingi 900 m2; chodniki 0,86 km
2. Szczegółowy wykaz dróg, na których będą wykonywane usługi objęte niniejszym postępowaniem, wraz z podziałem na części został przedstawiony w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dla Części nr 1, nr 2, nr 3 oraz nr 4, o których mowa powyżej w szczególności polegać będzie na wykonywaniu czynności związanych z Zimowym Utrzymaniem Dróg, zgodnych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, tj. rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 roku w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 roku, nr 230, poz. 1960), które polegać będą na:
1) ośnieżaniu dróg poprzez usuwanie śniegu z:
– jezdni i poboczy,
– chodników oraz bezpieczników obiektów mostowych,
– schodów,
– zatok postojowych oraz placów manewrowych służących do zawracania środków komunikacji publicznej, oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu dróg objętych zimowym utrzymaniem dróg oraz w/w obiektów,
2) odśnieżaniu wyznaczonych odcinków chodników poprzez usuwanie śniegu z nawierzchni chodnika oraz zwalczaniu śliskości zimowej polegające na zapobieganiu i usuwaniu wszystkich jej postaci za pomocą materiału uszorstniającego i/lub środków chemicznych w ciągu chodników objętych utrzymaniem,
Uwaga.
Do odśnieżania chodników oraz wąskich ulic Wykonawca ma obowiązek zastosować sprzęt o odpowiednich parametrach pozwalających na prawidłowe utrzymanie zarówno chodników jak i wąskich uliczek i parkingów.
3) czynności związane z załadunkiem i wywozem śniegu z pasa drogowego w obrębie wszystkich chodników leżących przy drogach gminnych na zlecenie zamawiającego,
4) montaż siatek przeciwśniegowych wys. 150 cm z materiałów własnych Wykonawcy w miejscach ustalonych przez Zamawiającego.
5) czynności związane z pozimowym sprzątaniem dróg.
4. Materiał jaki ma być stosowany do zwalczania śliskości na drogach to grys kamienny frakcji 2-8 zmieszany z solą drogową w stosunku 3:1.
5. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego do montażu w pojeździe odśnieżającym urządzenia GPS. Wykonawca odpowiada za zabezpieczenie napięcia w pojeździe celem poprawnego działania przekazanego przez Zamawiającego urządzenia GPS. Wykonawca zwróci przekazane przez Zamawiającego urządzenia GPS w terminie 7 dni po zakończeniu świadczenia usługi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dziale III SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
90611000-3 - Usługi sprzątania ulic
4.5.5.) Wartość części: 249018,52 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135608,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135608,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „ROL” Andrzej Rol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490778790
7.3.3) Ulica: Sierockie
7.3.4) Miejscowość: Sierockie
7.3.5) Kod pocztowy: 34-425
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135608,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-14Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „ROL” Andrzej Rol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490778790
7.3.3) Ulica: Sierockie
7.3.4) Miejscowość: Sierockie
7.3.5) Kod pocztowy: 34-425
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-14Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 441600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „ROL” Andrzej Rol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490778790
7.3.3) Ulica: Sierockie
7.3.4) Miejscowość: Sierockie
7.3.5) Kod pocztowy: 34-425
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147050,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-14Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268940,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „ROL” Andrzej Rol
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490778790
7.3.3) Ulica: Sierockie
7.3.4) Miejscowość: Sierockie
7.3.5) Kod pocztowy: 34-425
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268940,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-14| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |