Sukcesywne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA BIAŁOŁĘKA-TARGÓWEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00640312
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00640312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-09 10:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7febba29-880e-471c-85ff-56031ab25022
Identyfikator
5242748756
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

BARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL · lot 0
625 760,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00640312 z dnia 2024-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA BIAŁOŁĘKA-TARGÓWEK

1.3.) Oddział zamawiającego: SZPZLO W B-T

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145950090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tykocińska 34

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-545

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 225182641

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zozbt.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozbt.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7febba29-880e-471c-85ff-56031ab25022

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7febba29-880e-471c-85ff-56031ab25022

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056647/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywne dostawy artykułów medycznych jednorazowych dla SZPZLO Warszawa Białołęka-Targówek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615803

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/2024/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 574456,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka-Targówek.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ.
3) Wielkości dostaw będą podawane Wykonawcy każdorazowo w formie pisemnego zamówienia.
4) Ostateczna ilość zakupionego przedmiotu zamówienia będzie wynikała z faktycznych potrzeb Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający przyznaje sobie prawo do zmiany ilości przedmiotu zamówienia.
W przypadku zmiany ilości przedmiotu zamówienia oferowana cena jednostkowa netto nie może ulec zmianie.
5) Oferowane produkty muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
6) Oferowane produkty powinny być wyrobem medycznym i posiadać deklarację lub certyfikat zgodności zgodnie z dyrektywą medyczną lub ustawą o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620) z zastrzeżeniem, że wyrobem medycznym nie muszą być:
a) Pojemniki na igły
b) Maszynki do golenia
c) Okulary ochronne
d) Plastikowe kubki jednorazowe
e) Paski wskaźnikowe
f) Patyczki kosmetyczne
g) Stopery
h) Torebki izotermiczne
i) Ustniki do alkomatu
7) Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres ważności podany na opakowaniu przez producenta, ale nie krótszy niż 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 625760,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 625760,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 625760,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEOMED Barbara Stańczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011937818

7.3.3) Ulica: Kajki 18

7.3.4) Miejscowość: Piaseczno

7.3.5) Kod pocztowy: 05-501

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 625760,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2024-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy