Modernizacja i remont korytarza w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie
Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00640400
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00640400/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-09 10:56
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f32936a3-f78f-4933-9807-7a876c0d248f
- Identyfikator
- 6282260665
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00640400 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i remont korytarza w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 7585123
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i remont korytarza w Urzędzie Miejskim w Chrzanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f32936a3-f78f-4933-9807-7a876c0d248f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640400
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00580188
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.39.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 117538,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres przedmiotu umowy obejmuje:
1) wymianę okien i drzwi,
2) demontaż krat okiennych i drzwiowych,
3) Modernizację korytarza - skucie istniejącej okładzin, wyrównanie powierzchni posadzek, ułożenie płytek granitowych płomieniowanych, klasy antypoślizgowości R9 wraz z cokolikami,
4) poprawki tynkarskie po wymianie okien i drzwi, odmalowanie ścian korytarza, malowanie ścian lamperią, malowanie grzejników i rur,
5) montaż wycieraczki systemowej,
6) wykonanie sufitu podwieszanego z kasetonów wraz z kasetonami LED,
7) wykonanie dokumentacji powykonawczej w 3 egzemplarzach.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna – stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz pomocniczo przedmiar – stanowiący załącznik nr 5 Do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 21 listopada 2024 r. na podstawie art. 253 ust. 1 ustawy Pzp dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty wykonawcy Tomasz Mazur GROSZ-KI, ul. Mogilska 27/4, 31-542 Kraków,o czym w dniu 22 listopada 2024 r. powiadomił wykonawców biorących udział w postępowaniu. Wykonawca w dniu 28 listopada 2024 r. powiadomił zamawiającego, że nie przystąpi do podpisania umowy.
Przepis art. 263 ustawy Pzp umożliwia zamawiającemu, jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (…) dokonać ponownego badania i oceny ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.
W przedmiotowym postępowaniu kolejna złożona oferta jest ofertą wykonawcy Zbigniew Kosowski Zakład Remontowo-Budowlany „REM-DAR”, ul. Piłsudskiego 30, 32-555 Zagórze, który zaproponował za realizację zamówienia cenę w wysokości 178 000,00 zł brutto. Wartość ta znacznie przewyższa możliwości finansowe zamawiającego, jakie może przeznaczyć na realizację zamówienia. W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia publicznego.
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |