Dostawa, montaż i uruchomienie NGFW (firewall następnej generacji) w trybie HA z systemem agregacji logów dla MSK RAMAN
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00640612
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00640612/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-09 11:35
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8cfc702-6a6f-412e-9962-1208fe739dca
- Identyfikator
- 7960106439
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00640612 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie NGFW (firewall następnej generacji) w trybie HA z systemem agregacji logów dla MSK RAMAN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8cfc702-6a6f-412e-9962-1208fe739dca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie NGFW (firewall następnej generacji) w trybie HA z systemem agregacji logów dla MSK RAMAN2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8cfc702-6a6f-412e-9962-1208fe739dca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00640612
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066334/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa, montaż i uruchomienie NGFW (firewall następnej generacji) w trybie HA z systemem agregacji logów dla MSK RAMAN
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584709
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP-26-23d/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie NGFW (firewall następnej generacji) w trybie HA z systemem agregacji logów dla MSK RAMAN. Głównym celem realizacji zamówienia jest:
1) utworzenie środowiska HA pomiędzy dostarczonym przez Wykonawcę firewallem a urządzeniem tego samego typu posiadanym przez Zamawiającego,
2) rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu do agregacji logów poprzez zwiększenie wydajności środowiska do 25 GB logów sieciowych na dobę,
3) zapewnienie wsparcia technicznego oraz licencji dla urządzenia NGFW stanowiącego przedmiot zamówienia oraz NGFW posiadanego przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 661063,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661063,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 661063,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Xcomp Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551945132
7.3.3) Ulica: Białowieska 6B
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-010
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 661063,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |