Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.
Gmina Tykocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00641068
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00641068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-09 12:49
- Lokalizacja
- Tykocin, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8bd7129-8f40-453c-89a2-f35b04f0bac4
- Identyfikator
- 9661773554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641068 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tykocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659177
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 8
1.5.2.) Miejscowość: Tykocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-080
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umtykocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umtykocin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8bd7129-8f40-453c-89a2-f35b04f0bac41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8bd7129-8f40-453c-89a2-f35b04f0bac4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048432/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Profesjonalne wyłapywanie i odbieranie bezdomnych psów z terenu Gminy Tykocin wraz z transportem, utrzymaniem i leczeniem w schronisku dla zwierząt w okresie trwania umowy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632724
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednim postępowaniu prowadzonym na podstawie art. 275 pkt. 1 pzp zamówienie klasyczne tryb podstawowy, nie zostały złożone żadne oferty. Zamawiający wszczął postępowanie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-38ebdb5c-2a89-4e35-b83e-fd262a7f2cc5
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RNZ.271.2.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 121951,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie całodobowej, kompleksowej opieki, w tym opieki weterynaryjnej, bezdomnym zwierzętom w schronisku dla zwierząt, (Zamawiający nie posiada własnego schroniska) dodatkowo zamówienie obejmuje odławianie bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Tykocin oraz zapewnienie całodobowej opieki lekarza weterynarii bezdomnym zwierzętom. Obecnie w schronisku przebywa 12 psów. Wykonawca zobowiązuje się do odebrać zwierzęta ze schroniska Green House Mateusz Oblacewicz, które mieści się pod adresem: Krzeczkowo 63 19-100 Mońki. Szczegółowo opisany w załączniku nr 1 (opis przedmiotu zamówienia) i zał. 4 (projektowane zapisy umowne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 98380000-0 - Usługi psiarni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
We wskazanym terminie zaproszony do negocjacji wykonawca nie złożył wyceny usługi, w następstwie tego faktu Zamawiający nie ma możliwości negocjowania bowiem nie ma czego negocjować. We wskazanym terminie wyceny usługi zaproszony wykonawca nie złożył wyceny usługi. Przedmiotowe zamówienie nie doprowadzi do zawarcia umowy. Na podstawie art. 255 pkt.8 pzp Zamawiający obligatoryjnie unieważnia przedmiotowe zamówienie publiczne.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający podejmie kolejne zaproszenie do negocjacji w trybie wolnej ręki.| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |