„Rozwój usług cyfrowych w gminie Wiązownica”
Gmina Wiązownica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00641264
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00641264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-09 13:22
- Lokalizacja
- Wiązownica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ab95465-1694-49a4-8b13-b904bc8bca73
- Identyfikator
- 7922031567
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641264 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Rozwój usług cyfrowych w gminie Wiązownica”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska
1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wiazownica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozwój usług cyfrowych w gminie Wiązownica”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ab95465-1694-49a4-8b13-b904bc8bca73
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100784/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Rozwój usług cyfrowych w gminie Wiązownica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Nr FEPK.01.02-IZ.00-0107/23 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka”2 programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00537262
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG3.271.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji, oprogramowania, fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, wdrożenie systemów i rozwiązań teleinformatycznych, przeprowadzenie szkoleń oraz wykonanie diagnozy cyberbezpieczeństwa mających na celu podniesienie poziomu cyfryzacji urzędu w ramach zamówienia pn: „Rozwój usług cyfrowych w gminie Wiązownica”1 Nr FEPK.01.02-IZ.00-0107/23 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.01 „Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka”2 programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.
4.2 Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dostaw i usług w następującym zakresie:
1) Modernizacja systemu informacji przestrzennej GIS,
2) Modernizacja strony internetowej,
3) Modernizacja Biuletynu Informacji Publicznej
4) Modernizacja sieci strukturalnej LAN
5) Zarządzalny przełącznik sieciowy 48 port
6) Zakup systemu telefonii cyfrowej
7) Licencje do systemu telefonii cyfrowej
8) Modernizacja systemu dziedzinowego:
a) Pakiet systemów podatkowych,
b) Moduł: Podatek od środków transportowych,
c) Moduł: Ewidencja wniosków o zwrot podatku akcyzowego,
d) Moduł: System ewidencji i rozliczania opłat za gospodarowanie odpadami,
e) eBudżet ,
f) Moduł: System finansowo – księgowy,
g) Moduł: Analiza budżetowa,
h) Moduł: eVAT,
i) Moduł: System obsługi kasy,
j) Moduł: Ewidencja środków trwałych i przedmiotów w użytkowaniu,
k) Moduł: Gospodarka materiałowo,
l) Moduł: Ewidencja mienia komunalnego,
ł) Moduł: Ewidencja Ludności,
9) Zakup portali i aplikacji niezbędnych do realizacji e-usług - portal dla podatnika,
płatności online,
10) Zestawy komputerowe klasy PC,
11) Laptopy do pracy zdalnej,
12) Pakiet oprogramowania antywirusowego,
13) Szkolenia dla pracowników,
14) Modernizacja systemu informacji przestrzennej GIS,
15) Wdrożenie portalu e-Usług,
16) Digitalizacja danych,
17) Uruchomienie systemu telefonii cyfrowej,
18) Nadzór nad projektem,
4.3 Przedmiot zamówienia będzie realizowany w 2 etapach.
W pierwszym etapie zostanie zrealizowany następujący zakres dostaw i usług:
1) Licencje do systemu telefonii cyfrowej,
2) Zestawy komputerowe klasy PC,
3) Uruchomienie systemu telefonii cyfrowej,
4) Laptopy do pracy zdalnej,
5) Pakiet oprogramowania antywirusowego,
6) Modernizacja strony internetowej - UG i jednostki podległe,
7) Modernizacja Biuletynu Informacji Publicznej – UG,
8) Modernizacja Biuletynu Informacji Publicznej - jedn. podl.
9) Modernizacja systemu dziedzinowego poz. 16-28 - zakup licencji,
Termin realizacji I etapu do dnia 31.12.2024 r.
W drugim etapie zostanie zrealizowany następujący zakres dostaw i usług:
1) Zakup portali i aplikacji niezbędnych do realizacji e-usług - portal dla podatnika, płatności online,
2) Wdrożenie portalu e-Usług - Wdrożenie portalu dla podatnika, płatności online,
3) Modernizacja systemu informacji przestrzennej GIS poz. 1-8 - zakup licencji,
4) Modernizacja systemu informacji przestrzennej GIS poz. 1 i 3 - usługa integracji z systemem,
5) Szkolenie dla pracowników,
6) Digitalizacja danych,
7) Nadzór nad projektem,
4.4 Szczegółowe informacje w zakresie wymagań technicznych oraz w właściwości i wymagań funkcjonalno – użytkowych dotyczących oferowanego sprzętu, oprogramowania oraz uruchomienia zainstalowanego systemu informatycznego, zostały określone w szczegółowym Opisie Przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.
4.5 Opisane w dokumencie OPZ wymagania należy traktować jako podstawowe i minimalne, a te które zostały określone jako dodatkowe traktować należy jako nieobowiązkowe (fakultatywne).
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213300-8 - Komputer biurkowy
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1240258,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1268000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1240258,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130335775
7.3.3) Ulica: Rejtana 55
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-326
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. Modernizacja systemu informacji przestrzennej GIS - firma GIBSON
Sp. z o.o. ul. J. Marcika 4, 30-443 Kraków.
2. Modernizacja systemu dziedzinowego - Softres Sp. z o.o.
Zaciszna 44, 35-326 Rzeszów.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1240258,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |