Remont drogi gminnej 1062262B w m. Kurzyny - Kłoski-Świgonie

GMINA KOBYLIN-BORZYMY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00641453
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00641453/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-09 13:50
Lokalizacja
Kobylin-Borzymy, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-715adb8d-6cc9-4ad9-b622-e36b2512783d
Identyfikator
7221612886
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
1 180 767,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641453 z dnia 2024-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 1062262B w m. Kurzyny - Kłoski-Świgonie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOBYLIN-BORZYMY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 11

1.5.2.) Miejscowość: Kobylin-Borzymy

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-204

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 862743003

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wojciech.piszczatowski@kobylinborzymy.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobylinborzymy.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kobylinborzymy.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 1062262B w m. Kurzyny - Kłoski-Świgonie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-715adb8d-6cc9-4ad9-b622-e36b2512783d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641453

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587005

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi gminnej 1062262B w m. Kurzyny - Kłoski-Świgonie
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej Kurzyny - Kłoski-Świgonie zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych gruntu: 93/4; 92/1; 122; 105 od km rob. 0+000 do km rob. 1+500,00 położonej w obrębie gruntów miejscowości Kurzyny i Kłoski-Świgonie gmina Kobylin-Borzymy. Remontowana droga umożliwia połączenie działek przy niej leżących z drogą powiatową nr 2052B relacji Wysokie Mazowieckie - Kulesze Kościelne - Kobylin-Borzymy - Kobylin-Cieszymy - Dr. Krajowa nr 8 oraz z drogą powiatową nr 2047B relacji Piszczaty-Piotrowięta - Stypułki-Święchy - Czajki - Dr. Wojewódzka nr 671.
Inwestycja zlokalizowana jest na działkach o nr: 93/4; 92/1 OBRĘB KURZYNY oraz 122;
105 OBRĘB KŁOSKI-ŚWIGONIE.
Niniejsze opracowanie zawiera rozwiązania sytuacyjne oraz konstrukcyjne nawierzchni. Zakresem opracowania objęto remont drogi o przekroju trasowym jedno-jezdniowym o szerokości jezdni 5,00 m i długości 1 500,00 m.
Na przedmiotowej drodze planuje się:
- remont istniejącej nawierzchni asfaltowej,
- wyrównanie podbudowy z mieszanki mineralno-asfaltowej o średniej grubości 2 cm,
- wykonanie warstwy wiążącej grubości 3 cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1÷2,
- wykonanie warstwy ścieralnej grubości 4 cm z mieszanki mineralno-asfaltowej KR 1÷2,
- wykonanie poboczy z mieszanki kruszywa łamanego 0/31,5; C 50/30, stabilizowanego,
mechanicznie grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm.

Przewiduje się powierzchniowe odwodnienie drogi poprzez zaprojektowanie spadków poprzecznych w kierunku pasa zieleni oraz istniejących rowów. Wody opadowe i roztopowe odprowadzane będą do istniejących rowów przydrożnych. Nie występują urządzenia melioracyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180767,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1769792,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1180767,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

podwykonawcy nie znani na etapie podpisania umowy

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1180767,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane