Wykonanie robót remontowo - utrzymaniowych w granicach administracyjnych miasta Wałbrzycha na drogach publicznych
Gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00641485
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00641485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-09 13:54
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afcfcdd8-37fc-4433-89a0-4a5aba80f08a
- Identyfikator
- 8862482604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641485 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowo - utrzymaniowych w granicach administracyjnych miasta Wałbrzycha na drogach publicznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891050841
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdkium.walbrzych.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,181262,8e75b5187a6228d5811b0df7fcf5f99c.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowo - utrzymaniowych w granicach administracyjnych miasta Wałbrzycha na drogach publicznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afcfcdd8-37fc-4433-89a0-4a5aba80f08a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037856/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Wykonanie robót remontowo - utrzymaniowych na drogach publicznych i drogach wewnętrznych w Wałbrzychu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586256
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DU.260.58.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowo - utrzymaniowych w granicach administracyjnych miasta Wałbrzycha na drogach publicznych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha oraz na drogach wewnętrznych stanowiących własność Gminy Wałbrzych. Zamówienie obejmuje roboty w zakresie remontów, utrzymania i konserwacji nawierzchni:
a) bitumicznych – wykonywanych masami betonu asfaltowego lub masami na „zimno”;
b) niebitumicznych – do których należą w szczególności: roboty brukarskie przy wykonywaniu nawierzchni jezdni z kostek kamiennych, betonowych lub płyt ażurowych, nawierzchni chodników z kostek betonowych lub kostek kamiennych, a także roboty krawężnikowe i naprawa dróg gruntowych.
W celu wyodrębnienia obszaru objętego przedmiotem zamówienia miasto Wałbrzych zostało podzielone na dwie części. Granicą dzielącą miasto Wałbrzych na część nieobjętą przedmiotem zamówienia, oraz część objętą przedmiotem zamówienia jest dawna droga krajowa nr 35 Golińsk – Wrocław, obejmująca ulice: Wrocławska (od granicy miasta do ul. gen. De Gaulle’a ), Wrocławska (od ul. gen. De Gaulle’a do ul. Armii Krajowej), Armii Krajowej, Chrobrego, Europejka, Kolejowa, Sikorskiego, Niepodległości i Wałbrzyska.
Przedmiot zamówienia dotyczy części miasta obejmującej następujący obszar:
• osiedla: Lubiechów, część Szczawienka, WSSE, Poniatów, część Piaskowej Góry, część Starego Zdroju, Nowe Miasto, część Śródmieścia, Kozice, Rusinowa, Podgórze, Glinik Stary;
• drogę krajową nr 35 – ulice: Sikorskiego, Niepodległości (odc. od ul. Sikorskiego do ul. Wałbrzyskiej), Wałbrzyska;
• drogi wojewódzkie: – ulice: Świdnicka, Strzegomska; Parkowa, 11 Listopada, Noworudzka (odc. od ul. 11 Listopada do ul. Kamienieckiej), Kamieniecka;
• drogi powiatowe: – ulice: Piotrowskiego, Orkana, Wysockiego (odc. od ul. Sikorskiego do Al. Wyzwolenia), Chrobrego, Al. Wyzwolenia, Pl. Tuwima, Piłsudskiego, Mickiewicza, Niepodległości (odc. od ul. Mickiewicza do ul. Sikorskiego), 1 Maja (odc. od ul. Kasztanowej do pl Solidarności), pl. Solidarności, Matejki, Moniuszki (odc. od ul. Matejki do ul. Sikorskiego), Noworudzka (odc. od ul. Kamienieckiej do granicy miasta), Bystrzycka.
Zakres rzeczowy: wykonanie robót związanych z remontami i utrzymaniem dróg na powierzchni łącznie ok. 362.000 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 3. ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (3.975.776,17 zł), przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 3.375.000,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3975776,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3975776,17 PLN
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |