Budowa budynku klubowego na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00641517
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00641517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-09 13:59
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1c3d6b5-561c-4fe3-b807-7b9d0a9d6757
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641517 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku klubowego na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1c3d6b5-561c-4fe3-b807-7b9d0a9d67571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku klubowego na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1c3d6b5-561c-4fe3-b807-7b9d0a9d6757
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475339
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.77.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2819282,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane będzie na działkach nr: 1709/5, 1712/9, 1712/11,1714/3, 1715/6,1715/6, 1715/7,1715/9, 2862/1 w obr. 225 Budziwój własności Gminy Miasta Rzeszów obejmujących poprawę infrastruktury na stadionie KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie, między innymi w niżej wymienionym zakresie:
1) wybudowanie budynku klubowego z infrastrukturą techniczną niezbędną do funkcjonowania budynku. Parametry określające wielkość budynku klubowego: budynek jednokondygnacyjny na rzucie prostokąta, długość 25m, szer.10m, wys. budynku 4,24 m, powierzchnia zabudowy: 250 m, kubatura: 628,4 m3 netto, 900 m3 brutto, powierzchnia użytkowa: 202,7m2, dach płaski. W budynku są do wykonania m.in. wewnętrzne instalacje wody, kanalizacji sanitarnej, instalacja c.o, elektryczna, instalacja fotowoltaiki, solarna i alarmowa oraz monitoringu, instalacja wentylacji grawitacyjnej, budowa sieci wodociągu do hydrantu, przebudowa zewnętrznej instalacji energii elektrycznej z zamontowaniem skrzynki energii elektrycznej, budowa zewnętrznej instalacji kd i bezodpływowego zbiornika na deszczówkę, utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe i pod wjazd na nieruchomość, rozbiórka istniejących kontenerów i wykonanie pozostałych elementów zagospodarowania terenu łącznie z sianiem trawy po robotach i uporządkowaniem terenu. Zakres zamówienia obejmuje biały montaż w budynku (baterie, zlewozmywak, kabiny natryskowe, szafki kuchenne, sprzęt agd (kuchenka, lodówka), wyposażenie pomieszczeń/sanitariatów w elementy ruchome np.lustra, uchwyty na papier toaletowy, pojemniki na mydło, wieszaki na ręcznik, itp.).
2) budowa ogrodzenia/piłkochwytów i wymiana nawierzchni na boisku treningowym o powierzchni nawierzchni na obszarze ok. 2170 m2 z uzupełnieniem podbudowy. Ogrodzenie panelowe boiska od postawienia strony zachodniej stadionu wraz z piłkochwytami o wys. 6m; w tym trzy furtki, 2 bramy ( główna wjazdowa na posesję, przesuwna automatycznie, wyposażona w domofon z oświetlenie wejść w postaci naświetlaczy LED, z czujkami ruchu i zmierzchu i druga brama wjazdowa na boisko/rozwierana ręcznie), umocnienie skarp betonowymi płytami ażurowymi, remont istniejącego korytka odwadniającego, budowa schodów terenowych, postawienie 2 ławek/wiat dla zawodników i budowa piłkochwytów między boiskami (głównym i treningowym) o wys. 6m łącznie ze wzmocnieniem skarpy z budową schodków z boiska na skarpę.
3) budowa zewnętrznej instalacji oświetlenia boiska głównego z ułożeniem przewodów elektroenergetycznych do podłączenia lamp oświetleniowych z uruchomieniem instalacji i wykonaniem instalacji monitoringu obiektu oraz zamontowaniem tablicy wyników, w tym montaż 8 szt. słupów oświetleniowych o wys. ok. 14 m. Przed rozpoczęciem montażu słupów od strony wschodniej boiska należy sprawdzić istniejący rozstaw kotew montażowych do montażu słupów w 4 fundamentach pod słupy S1, S2, S3 i S4 wykonanych wraz z okablowaniem elektroenergetycznym do lam oświetleniowych i podejściem pod tablicę wyników ułożonymi w ziemi.
4) Zamawiający załącza propozycję harmonogramu rzeczowo-finansowego, na podstawie którego dokonywane będą płatności za wykonanie poszczególnych części robót w tym zgodnie z podziałem zaplanowanych środków na sfinansowanie zadania.
Na etapie postępowania przetargowego Wykonawcy mogą wnosić propozycję innego podziału elementów robót zgodnie z planowaną realizacją zamówienia. Po podpisaniu umowy zmiany harmonogramu będzie można dokonać jedynie w sytuacjach o których mowa w § 4 i §18 projektowanych postanowień umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
34928200-0 - Ogrodzenia
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4157069,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4298855,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4157069,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AJ PROFIBUD SP. Z O.O
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133643267
7.3.3) Ulica: CHMIELNIK 277 B
7.3.4) Miejscowość: CHMIELNIK
7.3.5) Kod pocztowy: 36-016
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
wymiana nawierzchni boiska sportowego wraz z podbudową.
Solid-Stet Sp. z o.o. Sp. K. ul. Międzyparkowa 12a/6 71-346 Szczecin
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4157069,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |