Remont dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. Znak sprawy: DZ/53/2024

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00641771
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00641771/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-12-09 14:37
Lokalizacja
Dziekanów Leśny, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4b20fc4-0e97-4373-9cd0-9e45b75b038c
Identyfikator
1181349898
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641771 z dnia 2024-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy
w Dziekanowie Leśnym.
Znak sprawy: DZ/53/2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Konopnickiej 65

1.5.2.) Miejscowość: Dziekanów Leśny

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 76 57121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitaldziekanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitaldziekanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitaldziekanow.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy
w Dziekanowie Leśnym.
Znak sprawy: DZ/53/2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b20fc4-0e97-4373-9cd0-9e45b75b038c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641771

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ/53/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym.
2) Opis przedmiotu zamówienia – ujęty w „OPINIA TECHNICZNA” – Załącznik nr 2 w zakresie zewnętrznego remontu dwóch istniejących łączników na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym”, uwzględniającego przedmiotowy zakres prac remontowych:
• Rozbiórka pokrycia z płytek ceramicznych
• Rozbiórka obróbek blacharskich
• Rozbiórka szlichty cementowej / lastryka
• Rozbiórka warstwy spadkowej
• Wykonanie nowej warstwy spadkowej z zapraw posadzkowych cienkowarstwowych mrozoodpornych na warstwie szczepnej na istniejącym nadbetonie z spadkiem 2% na zewnątrz tarasu
• Wykonanie nowych obróbek blacharskich
• Wykonanie izolacji z papy zgrzewanej termicznie na całej powierzchni tarasów
• Wykonanie tarasu z płyt ceramicznych na wspornikach systemowych (min 5 szt. na 1 płytkę 60x60)
• Odtworzenie uszerbków na elewacji po wymianie obróbek blacharskich
• Wykonanie nowych powłok malarskich na wszystkich elementach łącznika.
• Zalecana wizja lokalna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne : Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2024-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane