„Przeprowadzenie szkoleń dla uczniów/uczennic w ramach realizacji projektu pt. „Kwalifikacje i kariera”

ZGIERSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00641831
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00641831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-09 14:47
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c666968d-f7df-4628-ada0-e83d72cbcd54
Identyfikator
7321950016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniejUsługi edukacji młodzieżyUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA SZCZOTKOWSKA-TOPIĆWłocławek, PL · lot 0
1 428 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641831 z dnia 2024-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przeprowadzenie szkoleń dla uczniów/uczennic w ramach realizacji projektu pt. „Kwalifikacje i kariera”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZGIERSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473062546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Kilińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 42 719 08 66

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@zgierz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgierz.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c666968d-f7df-4628-ada0-e83d72cbcd54

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przeprowadzenie szkoleń dla uczniów/uczennic w ramach realizacji projektu pt. „Kwalifikacje i kariera”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c666968d-f7df-4628-ada0-e83d72cbcd54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003299/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Przeprowadzenie szkoleń dla uczniów/uczennic w ramach realizacji projektu "Kwalifikacje i kariera"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pt. „Kwalifikacje i kariera” nr FELD.08.08-IZ.00-0025/23 realizowany w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie dla Edukacji i Kadr w Łódzkiem, Działanie 8.8 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573747

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/ZZSP/KIK/2024/1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1372000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń dla uczniów/uczennic z zakresu tematycznego:
1) „Nowoczesne techniki diagnozowania, modyfikacji i napraw ekologicznych pakietów elektronicznych występujących w urządzeniach elektromobilnych i OZE z uwzględnieniem elementów SPACE (IPC)”.
2) „Zasady ochrony antystatycznej urządzeń elektromobilnych i OZE (ESD)”.
3) „Jak naprawić i zamontować ekologiczne komponenty BGA występujące w urządzeniach elektromobilnych i OZE oraz aplikacjach działających w przestrzeni kosmicznej (BGA)”.
w ramach realizacji projektu pt. „Kwalifikacje i kariera” nr FELD.08.08-IZ.00-0025/23 realizowanego w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie dla Edukacji i Kadr w Łódzkiem, Działanie 8.8 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Uwaga:
1) Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej: projekt pt. „Kwalifikacje i kariera” nr FELD.08.08-IZ.00-0025/23 realizowanego w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie dla Edukacji i Kadr w Łódzkiem, Działanie 8.8 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
2) Środki wydatkowane na szkolenia pochodzą, co najmniej w 70% ze środków publicznych w rozumieniu ustawy o finansach publicznych. Niniejsze oświadczenie ma na celu możliwość zastosowania stawki zwolnionej VAT zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt. 29c ustawy o podatku od towarów i usług oraz § 3 ust. 1 pkt. 14 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się żadna nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach zamówienia, wskazana jest nazwa/numer/tytuł normy, nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona wyłącznie charakter informacyjny lub ma na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia i należy rozumieć je jako przykładowe, i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem zagwarantowania uzyskania parametrów nie gorszych (takich samych jak opisane w SWZ lub lepszych) od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.
4) Szczegółowe obowiązki wykonawcy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych – uzasadnienie braku podziału zamówienia na części: Podział przedmiotowego zamówienia na części jest niezasadny z punktu widzenia technicznego i organizacyjnego. Podział zakresu usługi na części, które składałyby się na całość zamówienia groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia z uwagi na jego merytoryczną treść. Całość zamówienia musi być pod merytorycznym względem wykonania usługi spójna i komplementarna dla uczestników szkolenia. Z uwagi na fakt, że tematyka każdego z zakresów szkolenia nierozerwalnie związana jest z tematyką elektromobilności i OZE, rozproszenie tematyki mogłoby poważnie wpłynąć na jakość świadczonej usługi co przełożyłoby się negatywnie na założone do osiągniecia cele przez Zamawiającego.
3. Oferty wariantowe: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
4. Zamówienia uzupełniające: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy PZP

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80310000-0 - Usługi edukacji młodzieży

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1428000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1428000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1428000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RENEX ELECTRONICS EDUCATION CENTER MARZENA SZCZOTKOWSKA-TOPIĆ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911080494

7.3.3) Ulica: Al. Kazimierza Wielkiego 6E

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1428000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej: projekt pt. „Kwalifikacje i kariera” nr FELD.08.08-IZ.00-0025/23 realizowanego w ramach Priorytetu 8. Fundusze Europejskie dla Edukacji i Kadr w Łódzkiem, Działanie 8.8 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, który musi być rozliczony do 31.08.2026 r., stąd w dokumentach zamówienia termin wykonania zamówienia został określony przez wskazanie daty.
2024-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi