po terminietermin 2025-06-21 01:59
Przetarg nieograniczony PN/22O/05/2025 na świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynku Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 322428-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-05-20
- Termin
- 2025-06-21 01:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi detektywistyczne i ochroniarskie
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.