„Wykonanie i dostarczenie nowych tablic rejestracyjnych oraz odbieranie i złomowanie wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych do/z siedziby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim w 2025 r.”

Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00641992
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00641992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-09 15:21
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19adeb64-ccf8-4231-bcf5-50d3fd334470
Identyfikator
8231627536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

TabliceZnaki i podobne elementy

Wykonawcy

1 przyznane

TABLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
232 224 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00641992 z dnia 2024-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wykonanie i dostarczenie nowych tablic rejestracyjnych oraz odbieranie i złomowanie wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych do/z siedziby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim w 2025 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 23

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 257817400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-sokolowski.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-sokolowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie i dostarczenie nowych tablic rejestracyjnych oraz odbieranie i złomowanie wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych do/z siedziby Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim w 2025 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19adeb64-ccf8-4231-bcf5-50d3fd334470

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00641992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034294/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór zużytych tablic rejestracyjnych i ich utylizacja dla Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00575291

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Fn.272.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 169920,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór zużytych tablic rejestracyjnych i ich utylizacja dla Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim. Dostawy będą odbywały się sukcesywnie (w częściach) przez okres od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. w następującym asortymencie:
Lp. Rodzaje tablic Jednostka miary Szacunkowa ilość
1 Tablica samochodowa sztuka 8500
2 Tablica motocyklowa sztuka 800
3 Tablica motorowerowa sztuka 100
4 Tablica do pojazdu elektrycznego albo napędzanego wodorem sztuka 40


Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) Dostarczone do Starostwa Powiatowego tablice rejestracyjne powinny być wykonane
i dostarczone zgodnie z wymogami zawartymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 sierpnia 2022 r. w sprawie rejestracji i oznaczenia pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2022 r. poz. 1847 z późn. zm.), rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 maja 2012 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1885 ze zm.) oraz ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. - Prawo o ruchu drogowym ( Dz. U. z 2024 r., poz. 1251).
2) W przypadku zmiany ww. przepisów tablice powinny być wykonane zgodnie z przepisami obowiązującymi na dzień składania zamówienia przez Zamawiającego.
3) Dostarczone tablice powinny być pakowane w kartonach z czytelnym opisem numeru serii i kolejnymi numerami, opakowane w folię ochronną dla każdego kompletu i sztuki. Wykonawca nieodpłatnie odbierze i dokona utylizacji tablic zniszczonych i wycofanych z użytku poprzez złomowanie lub utylizacje w sposób uniemożliwiający ich powtórne użytkowanie.
4) Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę przedmiotu zamówienia w terminach i do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
5) Dostawy odbywać się będą sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
6) Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany w ilościach poszczególnych rodzajów tablic w przypadku zaistnienia uzasadnionych potrzeb.
7) Ilość tablic podana w pkt. 1. jest szacunkowa. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania ilości tablic podanych w pkt. 1.
8) Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia tablic rejestracyjnych zgodnie z zamówieniem ilościowym i rzeczowym w maksymalnym terminie do … dni (w zależności od złożonej oferty) od daty otrzymania zamówienia drogą elektroniczną.
Termin wykonania i dostawy tablic rejestracyjnych (dostawy sukcesywne), jaki może wskazać Wykonawca stanowi kryterium, którym - obok ceny - będzie kierował się Zamawiający przy wyborze oferty.
9) Wykonawca udzieli gwarancji na okres 60 miesięcy na każdą partię dostarczonego towaru.
10) Wykonawca przez okres realizacji umowy obowiązany jest posiadać aktualny certyfikat na dostarczane tablice rejestracyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30195000-2 - Tablice

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44423400-5 - Znaki i podobne elementy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232224,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233734,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232224,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tabla Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462192642

7.3.3) Ulica: Diamentowa 7B

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 22-447

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232224,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy