Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2025 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego.
Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00642144
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00642144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-09 17:02
- Lokalizacja
- Szyce, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b646cd0a-92fe-461b-8e7a-330a0f37a90a
- Identyfikator
- 6772133193
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi telekomunikacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00642144 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2025 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357117180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wesoła 48
1.5.2.) Miejscowość: Szyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-085
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krkrpow@uppk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uppkrakow.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b646cd0a-92fe-461b-8e7a-330a0f37a90a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie, uruchomienie oraz utrzymanie w roku 2025 łączy dostępowych do Internetu dla Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b646cd0a-92fe-461b-8e7a-330a0f37a90a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057544/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 usługi telekomunikacyjne, w tym telefonia stacjonarna, komórkowa, dostęp do Internetu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616963
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.201.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 37500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 – świadczenie usług związanych z łączami dostępowymi do Internetu dla siedziby Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Szycach, ul. Wesoła 48, 32 - 085 Szyce.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.A. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.5.) Wartość części: 6145,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 – świadczenie usług związanych z łączami dostępowymi do Internetu dla Filii Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Krakowie, ul. Prądnicka 12, 30 - 002 Kraków.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.B. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.5.) Wartość części: 11094,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3 – świadczenie usług związanych z łączami dostępowymi do Internetu dla Filii Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Krzeszowicach, ul. Kolejowa 1, 32 - 065 Krzeszowice.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.C. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.5.) Wartość części: 5958,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 4 – świadczenie usług związanych z łączami dostępowymi do Internetu dla Filii Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Skawinie, ul. Ogrody 17, 32 - 050 Skawina oraz Archiwum Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Skawinie, ul. Kopernika 13, 32 – 050 Skawina.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.D. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.5.) Wartość części: 8864,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 5 – świadczenie usług związanych z łączami dostępowymi do Internetu dla Filii Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego w Słomnikach, ul. Kościuszki 64, 32 - 090 Słomniki.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.E. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne
4.5.5.) Wartość części: 5439,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Odrzucenie oferty przez Zamawiającego
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Odrzucenie oferty przez Zamawiającego
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |