Modernizacja i remont dróg w Nadleśnictwie Włocławek
Nadleśnictwo Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00642199
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00642199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-12-09 19:31
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fce818dd-4362-4fce-a8ff-5a4f3b724224
- Identyfikator
- 8880008497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00642199 z dnia 2024-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i remont dróg w Nadleśnictwie Włocławek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włocławek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910507855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ziębia 13
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542349800
1.5.8.) Numer faksu: 542349281
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wloclawek@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_wloclawek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i remont dróg w Nadleśnictwie Włocławek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fce818dd-4362-4fce-a8ff-5a4f3b724224
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00331205/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja i remont dróg w Nadleśnictwie Włocławek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587628
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 632637,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I) Część I zamówienia – Remont drogi leśnej nr 126 – dojazdu pożarowego nr 56 w Leśnictwie Lipiny.Przedmiotem opracowania jest istniejąca droga leśna - dojazd pożarowy nr 56 w Leśnictwie Lipiny zlokalizowana w miejscowości Brzezie na działce nr 227, 228, 235 obręb ewidencyjny 0002 Brzezie, jednostka ewidencyjna 041804_5 Brześć Kujawski - obszar wiejski.
A) Zakres remontu nawierzchni jezdni.
Remont nawierzchni jezdni drogi leśnej będzie polegał na uzupełnieniu ubytków nawierzchni z kruszywa łamanego (twardego sienit, gabro, granit) oraz wykonaniu mechanicznego profilowania nawierzchni w celu przywrócenia ujednoliconego profilu poprzecznego ze spadkiem jednostronnym o wartości 3%.
Przed pracami wiązanymi z uzupełnieniem ubytków nawierzchni należy miejsca podlegające uzupełnieniu oczyścić z kurzu, błota i innych zanieczyszczeń.
Na wyprofilowanej istniejącej konstrukcji jezdni drogi leśnej należy wykonać nową nawierzchnię z twardego kruszywa łamanego (sienit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm i grubości 7 cm wraz z jej zaklinowaniem.
Konstrukcja nawierzchni jezdni:
a) nawierzchnia z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 7 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni,
b) istniejąca konstrukcja jezdni drogi leśnej po wykonaniu lokalnych uzupełnień ubytków kruszywem łamanym i wyprofilowaniu mechanicznym.
B) Remont nawierzchni poszerzeń drogi leśnej należy poprzedzić wykonaniem profilowania i ścięcia istniejącej nawierzchni na gr. 7 cm w celu umożliwienia wbudowania nowej warstwy kruszywa twardego łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 7 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni.
C) Konstrukcja nawierzchni poszerzeń:
a) nawierzchnia z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 7 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni,
b) istniejąca konstrukcja poszerzenia po wykonaniu ścięcia istniejącej nawierzchni na głębokość 7 cm i wyprofilowaniu mechanicznym.
D) Zakres remontu nawierzchni zjazdów.
Remont nawierzchni zjazdów drogi leśnej należy wykonać analogicznie jak remont nawierzchni jezdni.
Remont nawierzchni zjazdów należy dodatkowo poprzedzić oczyszczeniem nawierzchni.
E) Konstrukcja nawierzchni zjazdów:
a)nawierzchnia z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 7 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni,
b) istniejąca konstrukcja zjazdu po wykonaniu lokalnych uzupełnień ubytków kruszywem łamanym i wyprofilowaniu mechanicznym.
F) Zakres remontu nawierzchni poboczy.
Zakres remontu poboczy polega na wykonaniu mechanicznego ścięcia zawyżonych poboczy gruntowych i wyprofilowaniu normatywnego spadku poprzecznego. Wewnętrzna krawędź ściętego pobocza gruntowego i zewnętrzna krawędź jezdni powinny stanowić jedna.
G) Zestawienie remontowanych powierzchni:
a) jezdnia drogi leśnej - 5.110,0 m2
b) poszerzenia 166, 0 m2 > zjazdy 198,0 m2
c) pobocza gruntowe - 1.392,0 m2
d) rowy przydrożne - 2.073,0 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 257760,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja drogi leśnej nr 83 – dojazdu pożarowego nr 22 w Leśnictwie Rybnica. Przedmiotem opracowania jest istniejąca droga leśna - dojazd pożarowy nr 22 w Leśnictwie Rybnica zlokalizowana w miejscowości Warząchewka Polska na działce nr 898, 903 obręb ewidencyjny 0032 Warząchewka Polska, jednostka ewidencyjna 041813_2 Włocławek oraz w miejscowości Józefowo na działce nr 314, 315 obręb ewidencyjny 0009 Józefowo, jednostka ewidencyjna 041813 2 Włocławek.Modernizacja nawierzchni jezdni drogi leśnej będzie polegał na uzupełnieniu ubytków nawierzchni z kruszywa łamanego (twardego sienit, gabro, granit) oraz wykonaniu mechanicznego profilowania nawierzchni w celu przywrócenia ujednoliconego profilu poprzecznego ze spadkiem jednostronnym o wartości 3% oraz profilu podłużnego.
Przed pracami wiązanymi z uzupełnieniem ubytków nawierzchni należy miejsca podlegające uzupełnieniu oczyścić z kurzu, błota i innych zanieczyszczeń.
Na wyprofilowanej istniejącej konstrukcji jezdni drogi leśnej należy wykonać nową nawierzchnię z twardego kruszywa łamanego (sienit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm i grubości 7 cm wraz z jej zaklinowaniem.
A) Konstrukcja nawierzchni jezdni - w miejscach przełomów:
a) nawierzchnia z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 7 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni,
b) podbudowa z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 31,5/63,0 mm o grubości 15 cm, > Warstwa odcinająca z piasku gr. 10 cm,
c) Sprofiłowane, zagęszczone podłoże gruntowe.
B) Konstrukcja nawierzchni jezdni:
a) nawierzchnia z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 7 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni,
b) istniejąca konstrukcja jezdni drogi leśnej po wykonaniu lokalnych uzupełnień ubytków kruszywem łamanym i wyprofilowaniu mechanicznym.
C) Zakres modernizacji nawierzchni zjazdów.
Modernizacja nawierzchni zjazdów drogi leśnej będzie polegał na wykonaniu umocnienia istniejących zjazdów poprzez wyprofilowanie istniejącej nawierzchni gruntowej oraz wykonaniu nowej nawierzchni z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 15 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni.
D) Konstrukcja nawierzchni zjazdów:
a) nawierzchnia z twardego kruszywa łamanego(sjenit, gabro, granit), frakcji 0/31,5 mm o grubości 15 cm wraz z zaklinowaniem nawierzchni,
b) istniejąca konstrukcja zjazdu po wyprofilowaniu mechanicznym.
E) Zakres remontu nawierzchni poboczy.
Zakres remontu poboczy polega na wykonaniu mechanicznego ścięcia zawyżonych poboczy gruntowych i wyprofilowaniu normatywnego spadku poprzecznego. Wewnętrzna krawędź ściętego pobocza gruntowego i zewnętrzna krawędź jezdni powinny stanowić jedna linię, a spadek poboczy gruntowych powinien być większy od spadku poprzecznego jezdni o 2%.
F) Zestawienie modernizowanych powierzchni:
a) Jezdnia drogi leśnej 6.499,50 m2
b) Zjazdy 339,0 m2
c) Pobocza gruntowe 1776,0 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 374876,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164859,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248435,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164859,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Drogowe sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571697480
7.3.3) Ulica: Olsza 3
7.3.4) Miejscowość: Mogilno
7.3.5) Kod pocztowy: 88-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164859,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223861,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384201,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223861,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prace Ziemne Piotr Leśków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891488495
7.3.3) Ulica: Holendry Bytońskie 8
7.3.4) Miejscowość: Bytoń
7.3.5) Kod pocztowy: 88-231
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223861,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |