po terminietermin 2025-06-04 01:59
EZ.28.84.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro pn.: Modernizacja powierzchni na V piętrze budynku wysokiego dla potrzeb Oddziału Neurochirurgii i Nowotworów Układu Nerwowego – w systemie zaprojektuj i wybuduj dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 343187-2025
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2025-05-28
- Termin
- 2025-06-04 01:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 102/2025
- Identyfikator
- 7292345599
- Wysłano
- 2025-05-27
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowejUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi związane z budownictwemUsługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznejMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceMebleWyroby włókienniczeSprzęt gospodarstwa domowegoUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi instalowania sprzętu medycznego i chirurgicznegoUsługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.