Dostawa żywności na potrzeby stołówki przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00642710
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00642710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-12-10 09:31
Lokalizacja
Błaszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39c88ec8-133f-47a9-9e98-a2d44dcf820d
Identyfikator
8271931341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeOwoce, warzywa i podobne produktyPieczywoProdukty mleczarskieRybyJajaProdukty mięsneProdukty drobiowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00642710 z dnia 2024-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa żywności na potrzeby stołówki przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000252753

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska 6, Szkolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Błaszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola.blaszki@blaszki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szkola.blaszki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39c88ec8-133f-47a9-9e98-a2d44dcf820d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa żywności na potrzeby stołówki przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39c88ec8-133f-47a9-9e98-a2d44dcf820d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00642710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014879/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617419

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPB.261.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów ogólnospożywczych

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.) Wartość części: 58250,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców

4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.) Wartość części: 66300,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa

4.5.3.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.) Wartość części: 3440,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 4 Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów mleczarskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.) Wartość części: 35710,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 5 Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa ryb i mrożonek

4.5.3.) Główny kod CPV: 03311000-2 - Ryby

4.5.5.) Wartość części: 109200,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 6 Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa jaj

4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja

4.5.5.) Wartość części: 4300,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa żywności dla stołówki przy Szkole Podstawowej im Stanisława Staszica w Błaszkach w ilości określonej szczegółowo w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ - cz. 7 Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów mięsnych i drobiowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 15130000-8 - Produkty mięsne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15131500-0 - Produkty drobiowe

4.5.5.) Wartość części: 142800,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Powody unieważnienia (podać podstawę prawną i uzasadnienie faktyczne):
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
W wyznaczonym terminie wpłynęły oferty z cenami przewyższającymi budżet Zamawiającego.

2024-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy